iiyama ProLite XCB3494WQSU-B1 34"
Kód: 175308
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
34" zakrivená ultraširoká obrazovka s 15 cm výškovo nastaviteľným stojanom
VA
ZAKRIVENÝ DIZAJN 1500R
ULTRAŠIROKÝ - UWQHD
Technológia FreeSync™ Premium
MÁ 150 mm
Typ obrazovky: VA panel
Uhlopriečka [palce]: 34
Rozlíšenie: 3440 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,232
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 120
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: matný
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 0,4
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 mil.
2 x 5 W reproduktory: 2 x 5 W reproduktory.
Konektory:
Vstup signálu: HDMI x2 (1x v2.0 a 1x v1.4, 3440 x 1440 @100Hz, 2560 x 1440 @120Hz), DisplayPort: x1 (v1.4, 3440 x 1440 @120Hz)
USB HUB: x4 (2x typ A v3.2 Gen 1 (5Gbps, 4,5W), 2x typ C (5Gbps, 7,5W))
HDCP: áno
Konektor pre slúchadlá: áno
Napájanie: interné, AC 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 55
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Ergonómia: nastavenie výšky (150 mm), náklon (±45°), otočenie (+23°/-5°)
Farba: čierna, matná
Rozmery (s podstavcom, ŠxVxH mm): 807 x 426 (576) x 245,5
Hmotnosť [kg]: 9,7
Obsah balenia: napájací kábel, kábel USB, kábel HDMI, kábel DisplayPort, stručný úvod, bezpečnostná príručka
Certifikát TCO: áno
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13.7 kg |
| EAN: | 4948570125135 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 9,7 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 426 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 807 |
| Hĺbka [mm]: | 245,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,4 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
