iiyama ProLite XB3270QSU-B1 32"
Kód: 147255
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Výškovo nastaviteľný 32" monitor s technológiou IPS Panel s rozlíšením WQHDWQHD
Technológia IPS
Má 150 mm
Bez blikania + modré svetlo
Reproduktory a slúchadlá
Typ obrazovky: IPS (In-Plane-Switching)
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 31,5", 80 cm
Rozlíšenie: 2560 x 1440 @100 Hz (3,7 megapixelov WQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,272 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný povrch
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1200:1
Čas odozvy [ms]: 3 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 1,07B 8bit (sRGB: 100%, NTSC: 72%)
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory: 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm:
Vstupné porty: HDMI x2 (v.2.0)/ DisplayPort x1 (v.1.4)
USB HUB: x3 (v.3.2 Gen 1, 5Gbit; 4,5 W)
HDCP: áno
Konektor pre slúchadlá: áno
Napájanie: AC 100 - 240V, 50/60Hz/ interné
Spotreba energie [W]: 35 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Nastavenie polohy: výška, natočenie, sklon
Nastaviteľná výška: 150 mm
Uhol natočenia: 90°; 45° vľavo; 45° vpravo
Uhol sklonu: 20° nahor; 5° nadol
Farba: matná, čierna
Rozmery: 726 x 440 (580) x 239,5 mm
Hmotnosť [kg]: 8,6 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI
Ostatné: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Záruka: 36 mesiacov.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-xb3270qsu-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.7 kg |
| EAN: | 4948570123636 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 723 |
| Hĺbka [mm]: | 239 |
| Čas odozvy [ms]: | 3 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 8,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 440 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
