iiyama ProLite LH5565UHSB-B1 55"
Kód: 148482
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProLite LH5565UHSB-B1Žiarivý displej s rozlíšením 4K a panelmi s jasom 800 cd/m2 na osvetlenú komunikáciu
Vytvárajte dynamický, pútavý obsah, ktorý zaujme a podmaní si vaše publikum.
Operačný systém Android
iiSignage
Signál FailOver
Živé a jasné displeje
Flexibilná orientácia
Dizajn: Tenký rámik
Typ obrazovky: IPS, zahmlievanie 1 %
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 54,6", 139 cm
Rozlíšenie: 3840 x 2160 @60Hz (8,3 megapixelov 4K UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,315
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 800
Kontrast: 1200:1
Čas odozvy [ms]: 8
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 1,07G (8 bitov+FRC) (NTSC 72%)
Reproduktory: 2 x 10 W
Funkcie: 1:
Integrovaný softvér: Android 11 OS, iiSignage2, FailOver, EShare
WiFi: áno (vstavané, 802.11ac)
Hardvér: CPU: A734+A534, GPU: G52 MP8, RAM: 4 GB, ROM: 32 GB
Maximálny prevádzkový čas: 24/7
Konektory: 1:
Vstupné digitálne porty: HDMI x2 (v.2.0, max. 3840x2160 @60Hz), DisplayPort x1 (v.1.2, max. 3840x2160 @60Hz)
Vstup pre ovládanie monitora: RS-232c x1 (2,5 mm sub-mini jack), RJ45 (LAN) x1, IR x1 (3,5 mm stereo mini)
Zvukový výstup: Mini jack x1, reproduktory 2 x 10 W
Výstup na ovládanie monitora: RS-232c x1
HDCP: v.2.2
Porty USB: x2 (v.2.0)
Napájanie: interné, AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 78
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: E
Mechanické časti
Montáž na stenu: 400 x 400 mm
Orientácia: horizontálna, vertikálna
Farba: čierna
Rozmery: 1237,5 x 710 x 55 mm
Hmotnosť [kg]: 14,6
Obsah balenia:
Káble: napájací, HDMI, RS-232c
Príručky: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Ostatné: Nálepky na otvory pre skrutky, drôtené spony
Diaľkové ovládanie: áno (batéria je súčasťou dodávky)
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 19.8 kg |
| EAN: | 4948570123575 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Jas [cd/m2]: | 800 |
| Šírka [mm]: | 1237,5 |
| Hĺbka [mm]: | 55 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 14,6 |
| Výška [mm]: | 710 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 400 × 400 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 54,6 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
