iiyama ProLite LH5564UHS-B1AG 55"
Kód: 174663
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
55" 4K UHD Najvýkonnejší profesionálny digitálny displej s pokročilými možnosťami ovládania a pripojeniaOperačný systém Android
iiSignage
Signál FailOver
24/7
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 55", 138,7 cm
Rozlíšenie: 3840 x 2160 @60Hz (8,3 megapixelov 4K UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,315
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Sklo s antireflexnou úpravou, matný povrch, zahmlievanie 25%
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 5000:1
Čas odozvy [ms]: 6,5 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 1,07G (8 bitov + FRC)
Reproduktory: 2 x 10 W
Vstup digitálneho signálu:
HDMI x2 (v.2.0, max. 3840x2160 @60Hz)
USB-C x1 (DP Alt, 15W PD)
Vstup pre ovládanie monitora:
RS-232c x1 (2,5 mm sub-mini jack)
RJ45 (LAN) x1
IR x1 (3,5 mm stereo mini)
Zvukový výstup:
Mini jack x1 (3,5 mm)
Reproduktory 2 x 10 W
Výstup na ovládanie monitora:
RS-232c x1 (2,5 mm)
IR slučka x1 (3,5 mm)
HDCP
v.1.4 & 2.0
Port USB
x2 (v.2.0)
WiFi (vstavané, 2,4G/ 5G)
Napájanie: AC 100 - 240 V, 50/60 Hz (interné)
Spotreba energie [W]: typicky 135 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 400 x 400 mm
Ergonómia: na šírku, na výšku
Farba: čierna, matná
Rozmery (bez podstavca, ŠxVxH mm): 1238,4 x 709,2 x 70 mm
Hmotnosť [kg]: 13 kg
Obsah balenia: Napájací kábel, kábel HDMI, kábel RS-232c, diaľkové ovládanie (vrátane batérií), návod na obsluhu, bezpečnostné pokyny, držiak na stenu, vodiaca šablóna, skrutky, hmoždinky, krytky
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 18.5 kg |
| EAN: | 4948570125319 |
| Kontrast: | 5000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ displeja: | VA |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 13 |
| Výška [mm]: | 709,2 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Šírka [mm]: | 1238,4 |
| Hĺbka [mm]: | 70 |
| Čas odozvy [ms]: | 6,5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 400 × 400 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 55 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
