iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55"
Kód: 177093
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
55" profesionálny digitálny displej 4K UHD s pokročilými možnosťami ovládania a pripojenia24/7
Typ obrazovky: VA, sklo s antireflexnou vrstvou, tvrdá vrstva (3H), zahmlievanie 25%
Podsvietenie: DLED
Uhlopriečka [palce]: 54,6"
Rozlíšenie: 3840 x 2160 @60Hz
Rozstup bodov [mm]: 0,315 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Sklo s antireflexnou vrstvou
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 4000:1
Čas odozvy [ms]: 6,5
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 1,07G (8 bitov + FRC)
Reproduktory: 2 x 10 W
Digitálne vstupné porty:
HDMI x3 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz)
Vstup pre ovládanie monitora:
RS-232c x1
RJ45 (LAN) x1
Zvukový výstup:
Mini jack x1 (3,5 mm)
Porty USB:
USB x2 (2.0)
Áno (vstavaná, 802.11ac)
Napájanie: AC 100 - 240 V, 50/60 Hz, interné
Spotreba energie [W]: 55
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: VESA 300 x 400 mm
Ergonómia: horizontálna, vertikálna, montážna súprava na stenu je súčasťou dodávky
Farba: čierna, matná
Rozmery: 1239,7 x 712,5 x 38,6
Hmotnosť [kg]: 17,6
Obsah balenia: Napájací kábel (1,8 m), kábel HDMI (1,8 m), kábel RS-232c (1,8 m), návod na použitie, držiak na montáž na stenu, príručka na montáž na stenu, skrutky, kotvy na skrutky, nálepky na otvory pre skrutky, diaľkové ovládanie (vrátane batérie)
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| EAN: | 4948570125685 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| VESA (rozmer): | 400 × 300 mm |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 54,6 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 17,6 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Čas odozvy [ms]: | 6,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
