iiyama LH9875UHS-B2AG 98"
Kód: 156336
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProLite LH9875UHS-B2AG98" 4K UHD profesionálny Digital Signage displej s operačným systémom Android, iiSignage2 a slotom pre počítač OPS
Vyberte si trvalo vysoký výkon a bezproblémovú spoľahlivosť s ideálnym riešením all-in-one signage pre kritické prostredia.
Operačný systém Android
iiSignage
Signál FailOver
Živé a jasné displeje
Flexibilná orientácia
Dizajn: Tenký rámik
Typ obrazovky: IPS, matná povrchová úprava, zahmlievanie 25%
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 97,5", 247,7 cm
Rozlíšenie: 3840 x 2160 @60Hz (8,3 megapixelov 4K UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,315
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 1200:1
Čas odozvy [ms]: 8
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 1,07G (8 bitov+FRC) (NTSC 72%)
Reproduktory: 2 x 16 W
Integrovaný softvér: Android 11 OS, iiSignage2, FailOver, EShare
WiFi: áno (vstavané, 2,4G/ 5G)
Hardvér: CPU: A734+A534, GPU: Mali G52 MP8, RAM: 4 GB, ROM: 32 GB
Max. prevádzkový čas: 24/7
Daisy chain: Áno
Konektory: 1:
Vstupné analógové porty: VGA x1 (DVI-I: VGA+DVI)
Digitálne vstupné porty: DVI x1 (max. 1920x1080@60Hz), HDMI x3 (v.2.0, max. 3840x2160@60Hz, ARC na HDMI #3), DisplayPort x1 (v.1.4, max. 3840x2160@60Hz)
Zvukový vstup: Mini jack x1 (3,5 mm)
Vstup ovládania monitora: RS-232c x1 (2,5 mm sub-mini jack), RJ45 (LAN) x1, IR x1 (3,5 mm stereo mini)
Digitálne výstupné porty: DisplayPort x1 (max. 3840x2160 @60Hz, MST-out Daisy Chain v.1.2)
Zvukový výstup: Mini jack x1 (3,5 mm), reproduktory 2 x 16 W
RS-232c x1 (2,5 mm sub-mini jack), IR slučka x1 (3,5 mm stereo mini)
HDCP: v.1.4 a 2.2
Porty USB: x2 (v.2.0)
Napájanie: interné, AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 331
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: F
Mechanické časti
Montáž na stenu: 800 x 600 mm
Orientácia: horizontálna, vertikálna
Farba: čierna, matná
Rozmery: 2204,9 x 101,7 x 1260,4 mm
Hmotnosť [kg]: 49
Obsah balenia:
Káble: napájací, HDMI, RS-232c
Príručky: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Ostatné: držiak na montáž na stenu, príručka na montáž na stenu, skrutky, kotvy na skrutky, nálepky na otvory pre skrutky
Diaľkové ovládanie: áno (batéria je súčasťou dodávky)
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pivot |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 124 kg |
| EAN: | 4948570124923 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 800 × 600 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 98 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Inteligentný monitor: | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Šírka [mm]: | 2204,9 |
| Hĺbka [mm]: | 101,7 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 3 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 77,8 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 1260,4 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
