iiyama LH6575UHS-B1AG 65"
Kód: 153634
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
65" 4K UHD profesionálny displej Digital Signage 24/7 s operačným systémom Android, funkciou FailOver a slotom Intel® SDMOperačný systém Android
iiSignage
Inteligentný zobrazovací modul
4K
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 64,5", 164 cm
Rozlíšenie: 3840 x 2160 @60Hz (8,3 megapixelov 4K UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,372
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný povrch
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 1200:1
Čas odozvy [ms]: 8
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 1,07G (8 bitov+FRC) (NTSC 72%)
Reproduktory: 2 x 10 W
Operačný systém: Android 11
Konektory:
Digitálne vstupné porty:
HDMI x3 (v.2.0, max. 3840x2160 @60Hz, ARC na HDMI #3)
DisplayPort x1 (v.1.2, max. 3840x2160 @60Hz)
Vstup pre ovládanie monitora:
RS-232c x1 (2,5 mm sub-mini jack)
RJ45 (LAN) x1
IR x1 (3,5 mm stereo mini)
Digitálne výstupné porty:
DisplayPort x1 (max. 3840x2160 @60Hz, MST-out Daisy Chain v.1.2)
Zvukový výstup:
Mini jack x1
Reproduktory: 2 x 10 W
Výstup na ovládanie monitora:
RS-232c x1 (2,5 mm sub-mini jack)
IR slučka x1 (3,5 mm stereo mini konektor)
HDCP: v.2.2
Porty USB: x2 (v.2.0)
Napájanie: AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 176
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: áno (VESA 400 x 400 mm)
Farba: čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 1456,5 x 832,5 x 56 mm
Hmotnosť [kg]: 21,2 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, HDMI, RS-232c
Príručky: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Ostatné: Nálepky na otvory pre skrutky, drôtené spony
Diaľkové ovládanie: áno (batéria je súčasťou dodávky)
Záruka: 3 roky
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-lh6575uhs-b1ag/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 29.2 kg |
| EAN: | 4948570123476 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 400 × 400 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Šírka [mm]: | 1456 |
| Hĺbka [mm]: | 56 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 3 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 65 |
| Hmotnosť [kg]: | 21,2 |
| Výška [mm]: | 832 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
