iiyama LH6560UHS-B2AG 65"
Kód: 149000
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProLite LH6560UHS-B2AG65" profesionálny 4K UHD digitálny displej s pokročilými možnosťami ovládania a pripojenia
Operačný systém Android
iiSignage2
Signál FailOver
Ultra tenký
Reproduktory
Správa káblov
Parametre displeja
Dizajn: Tenký rámik
Uhlopriečka: 64,5
Panel: VA, sklo s povrchovou úpravou AG, matný povrch, tvrdá povrchová úprava (3H), zahmlievanie 25%
Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 @60Hz (8,3 megapixelov 4K UHD)
Pomer strán: 16:9
Jas: 500 cd/m
Statický kontrast: 5000:1
Čas odozvy: 6,5 ms
Pozorovacie uhly: 178/178
Rozsah farieb: 1,07G (8 bitov + FRC) (NTSC 87%)
Rozstup pixelov: 0,372
Farba: čierna, matná
Funkcie:
Integrovaný softvér: Android 11 OS, iiSignage2, FailOver, EShare
WiFi áno (vstavaná, 802.11ac)
CPU: A534, GPU: G52 MP2, RAM: 2GB, ROM: 16GB
Max. prevádzkový čas: 24/7
Konektory/rozhrania/ovládacie prvky
Digitálne vstupné porty: HDMI x3 (v.2.0, max. 3840x2160 @60Hz)
Vstup pre ovládanie monitora: RS-232c x1, RJ45 (LAN) x1
Zvukový výstup: 1 (LAN), 2 (LAN), 3 (LAN), 4 (LAN): Mini jack x1 (3,5 mm), reproduktory 2 x 10 W
HDCP: v.1.4 a 2.2
Porty USB: x2 (v.2.0)
Mechanické informácie
Montáž na stenu: 400 x 400 mm
Orientácia: horizontálna, vertikálna
Napájanie
Napájanie: interné, AC 100 - 240V, V50/60Hz
Spotreba energie [W]: 59
Obsah balenia:
Káble: napájací, HDMI, RS-232c
Príručky: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Ostatné: držiak na montáž na stenu, príručka na montáž na stenu, skrutky, kotvy na skrutky, nálepky na otvory pre skrutky
Diaľkové ovládanie: áno (batéria je súčasťou dodávky)
Rozmery
Rozmery (ŠxVxH): 1459,2 x 837,1 x 38,9 mm
Hmotnosť: 25,3 kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 36.4 kg |
| EAN: | 4948570124459 |
| Hmotnosť [kg]: | 25,3 |
| Výška [mm]: | 837,1 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 64,5 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Energetická trieda: | C |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 5000:1 |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Šírka [mm]: | 1459,2 |
| Hĺbka [mm]: | 38,9 |
| Čas odozvy [ms]: | 6,5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 3 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 400 × 400 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
