iiyama LH6541UHS-B1AG 65"
Kód: 164502
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
65" profesionálny digitálny displej s rozlíšením 4K UHD a nepretržitou prevádzkouModel iiyama LH6541UHS-B1AG, umiestnený v tenkom rámčeku, je profesionálny digitálny displej, ktorý ponúka nepretržitú prevádzku v orientácii na výšku aj na šírku.
Tento VA panel s vysokým jasom 500 cd/m2 a rozlíšením 4K UHD (3840 × 2160) poskytuje výnimočný farebný a obrazový výkon. Vďaka zabudovanému prehrávaču médií môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu a prezerať najkrajšie videá, fotografie a obrázky priamo na obrazovke.
4K
Ovládanie cez sieť LAN
VA
Povrchová úprava AG
Prehrávač médií (nie je podporovaný v pivote)
Typ obrazovky: VA, antireflexná sklenená vrstva, matný povrch, zahmlievanie 25 %
Uhlopriečka [palce]: 64,5", 164 cm
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (8,3 megapixela 4K UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,372 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 5000:1
Čas odozvy [ms]: 6,5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 1,07G (8 bitov+FRC) (NTSC 72%)
Reproduktory: 2 x 10 W
Digitálne vstupné porty: HDMI x3 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz)
Vstup pre ovládanie monitora:
RS-232c x1
RJ45 (LAN) x1
IR x1
Zvukový výstup: 2 x 10 W reproduktory
Výstup na ovládanie monitora:
RS-232c x1
IR slučka x1
HDCP: 2.2
Porty USB: x1 (2.0, USB Media Player)
Napájanie: interné, AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 115 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W v pokoji, 0,3 W vypnutý
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 500 x 500 mm
Ergonómia: horizontálna, vertikálna
Farba: čierna, lesklá
Rozmery (ŠxVxH mm): 1456,5 x 831,5 x 69 mm
Hmotnosť [kg]: 17,7 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, HDMI, RS-232c
Príručky: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Iné: Dodáva sa s držiakom VESA 500x500 na stenu
Diaľkové ovládanie: áno (batéria je súčasťou dodávky)
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 25.7 kg |
| EAN: | 4948570124558 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 500 × 500 mm |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 64,5 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 1 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 17,7 |
| Výška [mm]: | 831,5 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Kontrast: | 5000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Šírka [mm]: | 1456,5 |
| Hĺbka [mm]: | 69 |
| Čas odozvy [ms]: | 6,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné, matný |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 3 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
