iiyama LH4365UHSB-B1 43"
Kód: 174641
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProLite LH4365UHSB-B143" displej s rozlíšením 4K a panelmi s jasom 800 cd/m2 na osvetlenú komunikáciu
Vytvárajte dynamický, pútavý obsah, ktorý zaujme a podmaní si vaše publikum.
Operačný systém Android
iiSignage2
Signál FailOver
ŽIVÉ A JASNÉ DISPLEJE
Flexibilná orientácia
Reproduktory
Parametre displeja
Dizajn: Tenký rámik
Uhlopriečka: 42,5", 108 cm
Panel: IPS, zahmlievanie 1%
Podsvietenie: LED
Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 @60Hz (8,3 megapixelov 4K UHD)
Pomer strán: 16:9
Jas: 800
Statický kontrast: 1200:1
Doba odozvy: 8 ms
Pozorovacie uhly: 178°/178°
Rozsah farieb: 1,07G (8 bitov + FRC) (NTSC 72%)
Rozstup bodov: 0,245 mm
Farba: čierna
Funkcie:
Integrovaný softvér: Android 11 OS, iiSignage2, FailOver, EShare
WiFi áno (vstavaná, 802.11ac)
Hardvér CPU: A734+A534, GPU: G52 MP8, RAM: 4G, ROM: 32GB
Maximálny prevádzkový čas: 24/7
Konektory/rozhrania/ovládacie prvky
Digitálne vstupné porty: HDMI x2 (v.2.0, max. 3840x2160 @60Hz), DisplayPort x1 (v1.2, max. 3840x2160 @60Hz)
Vstup pre ovládanie monitora: RS-232c x1 (2,5 mm mini jack), RJ45 (LAN) x1
Zvukový výstup: Mini jack x1 (3,5 mm - stereo), reproduktory 2 x 10 W
HDCP: v2.2
Porty USB: x2 (v2.0)
Mechanické informácie
Montáž na stenu: 200 x 200 mm
Orientácia: horizontálna, vertikálna
Napájanie
Napájanie: interné, AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 51
Obsah balenia:
Káble: napájací, HDMI, RS-232c
Príručky: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Ostatné: nálepky na otvory pre skrutky, samolepiace svorky na vedenie káblov
Diaľkové ovládanie: Áno (batéria je súčasťou dodávky)
Rozmery
Rozmery (ŠxVxH): 968 x 557 x 54 mm
Hmotnosť: 8,7 kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľkoformátové |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.7 kg |
| EAN: | 4948570123551 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 42,5 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 200 × 200 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8,7 |
| Výška [mm]: | 557 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Energetická trieda: | E |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Jas [cd/m2]: | 800 |
| Šírka [mm]: | 968 |
| Hĺbka [mm]: | 54 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
