iiyama LH4341UHS-B2 43"
Kód: 174142
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
43" profesionálny displej Digital Signage s rozlíšením 4K UHD a prevádzkovým časom 24/74K
Multimediálny prehrávač
Ovládanie cez LAN
IPS
24/7
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 42,5", 108 cm
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (8,3 megapixela 4K UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,245
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: zákal 1 %
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 1200:1
Čas odozvy [ms]: 8
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 1,07B 10bit (8bit + Hi-FRC) (NTSC 72%)
Reproduktory: 2 x 10 W
Analógové vstupné porty:
VGA x1 (max. 1920x1080 @60Hz)
Digitálne vstupné porty:
HDMI x3 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz)
Zvukový vstup:
Mini jack x1
Vstup pre ovládanie monitora:
RS-232c x1
RJ45 (LAN) x1
IR x1
Zvukový výstup:
RCA (L/R) x1
Výstup na ovládanie monitora:
RS-232c x1
IR slučka x1
HDCP: 2.2
Porty USB: x1 (2.0, USB Media Player)
Napájanie: interné, AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 107
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 200 x 200 mm
Orientácia: horizontálna, vertikálna
Farba: farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 968 x 557,5 x 54 mm
Hmotnosť [kg]: 8,9
Obsah balenia:
Káble: napájací, HDMI, RS-232c
Príručky: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Iné: Manažment káblov
Diaľkové ovládanie: áno (batéria je súčasťou dodávky)
Záruka: 36 mesiacov.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-lh4341uhs-b2/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľkoformátové |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 4948570123520 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 42,5 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 8,9 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 557,5 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Šírka [mm]: | 968 |
| Hĺbka [mm]: | 54 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 3 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 200 × 200 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
