iiyama G-Master GCB4580DQSN-B1 45"
Kód: 143200
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
1500RTECHNOLÓGIA PANELOV VA
ČIERNY TUNER
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 45"
Rozlíšenie: 5120 x 1440 @165Hz (7,4 megapixelov DQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,212 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 165 Hz
Pomer strán: 32:9
Jas [cd/m2]: 450
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 0,8 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Reproduktory: 2 x 3 W
HDMI x2/ DisplayPort x1
USB HUB: x3 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA))
USB-C DOCK: x1 (napájanie 90W, LAN, USB v.3.2 (Gen 1, 5Gbit))
HDCP: áno
Konektor pre slúchadlá: áno
RJ45 (LAN): x1
Napájanie: interné, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 37 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm, 200 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Nastavenie polohy: výška, sklon
Nastaviteľná výška: 130 mm
Uhol sklonu: 20° nahor; 3° nadol
Farba: matná, čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 1090 x 409 (539) x 275 mm
Hmotnosť [kg]: 11,2 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI, DP
Ostatné: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Záruka: 36 mesiacov.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/g-master-gcb4580dqsn-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 16.4 kg |
| EAN: | 4948570122264 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Pomer strán: | 32:9 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 45 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 3 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 200 × 200 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 11,2 |
| Výška [mm]: | 409 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 5120 × 1440 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Šírka [mm]: | 1090 |
| Hĺbka [mm]: | 275 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,8 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
