iiyama G-Master GB3271QSU-B1 31,5"
Kód: 9934924
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ponorte sa do hry s monitorom Red Eagle s obnovovacou frekvenciou 165 Hz. Vďaka dobe odozvy 1 ms a rozlíšeniu 2560 x 1440 vám panel poskytne pohlcujúci zážitok zo sledovania a zaručí vynikajúcu kvalitu obrazu.Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 31,5", 80 cm
Rozlíšenie: 2560 x 1440 @165 Hz (3,7 megapixela WQHD, DisplayPort)
Rozstup bodov [mm]: 0,272 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 165 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný povrch
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1200:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 milióna 8bit
Reproduktory: 2 x 3 W
Konektory: 3 3 x 3,5 mm:
Vstup signálu: 1:
HDMI: x2 (v.2.0, max. 2560 x 1440 pri 144 Hz)
DisplayPort: x2 (v.1.2, max. 2560 x 1440 pri 165 Hz)
USB HUB: x4 (v. 3.0 DC5V, 900 mA)
HDCP: Áno
Konektor pre slúchadlá: Áno
Spotreba energie [W]: 45 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Nastavenie výšky: 120 mm
Uhol sklonu: 22° nahor; 3° nadol
Farba: matná čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 714 x 454,5 (574,5) x 230 mm
Hmotnosť [kg]: 11,3 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI, DP
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 14.1 kg |
| EAN: | 4948570118168 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 11,9 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 455 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 230 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
