iiyama G-Master GB2745QSU-B2 27"
Kód: 160148
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rýchla odozva je kľúčom k veľmi hladkej hre. Znižuje výskyt tieňov a rozmazania, čím poskytuje skúsenému používateľovi ďalší krok na zlepšenie výkonuPoužívatelia môžu upraviť jas a tmavé odtiene pomocou funkcie Black Tuner, ktorá poskytuje lepší výkon zobrazenia v zatienených oblastiach a pomáha skôr odhaliť nepriateľov.
Typ obrazovky IPS.
Uhlopriečka [palce]: 27", 68,5 cm
Rozlíšenie: 2560 x 1440 @100 Hz (2,1 megapixela)
Rozstup bodov [mm]: 0,233 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný povrch
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 milióna 8bit
Reproduktory: 2 x 2 W
Vstupné porty:
HDMI x1 (v.2.0)
DisplayPort x1 (v.1.2)
USB HUB: x2 (v.3.2 DC5V, 900mA)
HDCP: áno
Konektor pre slúchadlá: áno
Napájanie: interné, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 21 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W v pokoji, 0,3 W vypnutý
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Nastavenie polohy: otáčanie, naklápanie, Pivot (otáčanie na obe strany)
Nastaviteľná výška: 150 mm
Otáčanie (Pivot): 90°
Uhol otočenia: 45°; 45° vľavo; 45° vpravo
Uhol naklonenia: 23° nahor; 5° nadol
Farba: matná, čierna
Rozmery: 611,5 x 555,5 x 21 mm
Hmotnosť [kg]: 5,5 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací (1,5 m), USB (1,5 m), HDMI (1,5 m), DP (1,8 m)
Ostatné: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | do 120 Hz |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.2 kg |
| EAN: | 4948570124756 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,5 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 555,5 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 611,5 |
| Hĺbka [mm]: | 21 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
