iiyama G-Master GB2470HSU-B6 24"
Kód: 176433
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
G-MASTER GB2470HSU-B6Využite svoj plný herný potenciál s rýchlym monitorom IPS GB2470HSU Red Eagle
S 24'' monitorom GB2470HSU získate konkurenčnú výhodu, ktorú potrebujete na dosiahnutie svojho plného herného potenciálu.
Rýchly IPS
180 Hz a 0,2 ms MPRT
Čierny tuner
Reproduktory a slúchadlá
Typ obrazovky: Fast IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 23,8
Rozlíšenie: 1920 x 1080 @180 Hz (2,1 megapixelov Full HD, DisplayPort)
Rozstup bodov [mm]: 0,275
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 180
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 0,2
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 16,7 milióna 8bit
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory: 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm:
Vstupné porty: HDMI x1 (v.1.4, max. 1920 x 1080 @180Hz) DisplayPort x1 (v.1.2, max. 1920 x 1080 @180Hz)
USB HUB: x4 (v.3.2 Gen 1 (5Gbps, DC5V, 900mA))
HDCP: Áno
Konektor pre slúchadlá: Áno
Napájanie: interné, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 18
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Nastavenie polohy: otáčanie, naklápanie, Pivot (otáčanie na obe strany)
Nastaviteľná výška: 150 mm
Otočenie (Pivot): 90°
Uhol otočenia: 90°; 45° doľava; 45° doľava
Uhol naklonenia: 23° nahor; 5° nadol
Farba: matná, čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 539,5 x 505 x 171 mm
Hmotnosť [kg]: 4,5 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, HDMI, DP
Ostatné: používateľská príručka, bezpečnostné pokyny
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.3 kg |
| EAN: | 4948570123926 |
| Energetická trieda: | E |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,5 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 505 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 539,5 |
| Hĺbka [mm]: | 171 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,2 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
