iiyama G-Master G4380UHSU-B2 43"
Kód: 177247
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Iiyama G4380UHSU-B2Typ obrazovky: VA LED
Uhlopriečka [palce]: 42,5"
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Rozstup bodov [mm]: 0,245 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 144 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 550 cd/m2
Kontrast: 4000:1
Čas odozvy [ms]: 0,3
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07 B
Reproduktory: 2 x 7W
Konektory:
2x HDMI v2.1
2x Displayport v1.4
2x USB 3.2 typ A
2x typ C
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: 89 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 200x100 mm
Náklon monitora: 10° nahor; 2° nadol
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 977,5 x 621,5 x 251 mm
Hmotnosť [kg]: 14,8 kg
Obsah balenia:
Napájací kábel (1,8 m), USB (1,8 m), HDMI (1,8 m), DisplayPort (1,8 m)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| EAN: | 4948570125630 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 42,5 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 14,8 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Typ displeja: | VA |
| VESA (rozmer): | 200 × 100 mm |
| Povrch displeja: | matný |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 550 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 977,5 |
| Hĺbka [mm]: | 251 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,3 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet USB-C: | 2 |
| Výška [mm]: | 621,5 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
