iiyama G-Master G2770HSU-B6 27"
Kód: 147643
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
iiyama G-Master G2770HSU-B6
27" monitor s dobou odozvy 0,2 ms (MPRT) a obnovovacou frekvenciou 180 Hz pre plynulé hranie hier
Adaptívna synchronizácia
Čierny tuner
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
Typ obrazovky: Fast IPS
Uhlopriečka: 27"
Rozstup pixelov: 0,311 mm
Rozlíšenie: 1920x1080
Obnovovacia frekvencia: 180 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy: 0,2 ms (MPRT)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 milióna (8bit)
Reproduktor: 2x 2W
1x DisplayPort 1.2
2x HDMI (v1.4)
4x USB 3.2 Gen 1 typ A
1x 3,5 mm konektor pre slúchadlá
1x napájací konektor
1x bezpečnostný slot Kensington
Napájanie: interné, 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie: 16 W
Pohotovostný režim: 0,5 W
Montáž na stenu: VESA 100x100 mm
Naklonenie monitora: VESA 100, VESA 100, VESA 100, VESA 100:
Náklon: áno (+23° ~ -5°)
Otáčanie: nie
Otáčanie: nie
Nastavenie výšky: nie
Farba: čierna
Rozmery: 613x557,5x213mm
Hmotnosť: 5,4 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na webovú stránku výrobcu: https://iiyama.com/gl_en/products/g-master-g2770hsu-b6/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.5 kg |
| EAN: | 4948570123971 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Energetická trieda: | D |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 213 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,2 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,4 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 557,5 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
