iiyama G-Master G2766HSU-B1 27"
Kód: 9934918
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ponorte sa do hry so zakriveným monitorom Red Eagle s obnovovacou frekvenciou 165 Hz. Zakrivený panel VA 1500R so 165 Hz obnovovacou frekvenciou, 1 ms MPRT a rozlíšením 1920 x 1080 vám poskytne pohlcujúci zážitok zo sledovania a zaručí vynikajúcu kvalitu obrazu.Výškovo nastaviteľný stojan zaručuje, že môžete ľahko upraviť polohu obrazovky a ľahko prispôsobiť nastavenia obrazovky pomocou preddefinovaných a vlastných herných režimov, spolu s funkciou Black Tuner vám poskytuje kontrolu nad tmavými scénami, aby boli detaily vždy jasne viditeľné.
Typ obrazovky VA.
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27", 68,5 cm
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,311 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 165 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: matný povrch
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 mil.
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory: 2 2 x 2,5 mm, 2 2 x 2,5 mm:
Vstup signálu: 1:
HDMI: x2 (v.2.0)
DisplayPort: x1 (v.1.4)
USB HUB: x2 (v.2.0 DC5V, 500mA)
HDCP: Áno
Konektor pre slúchadlá: Áno
Napájanie: AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 28 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: 22° nahor; 5° nadol
Farba: matná čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 610,5 x 438 x 240 mm
Hmotnosť [kg]: 5 kg
Obsah balenia:
Káble: napájací, USB, DP
Ostatné: stručná príručka, bezpečnostná príručka
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.4 kg |
| EAN: | 4948570118861 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 610 |
| Hĺbka [mm]: | 240 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5 |
| Výška [mm]: | 438 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
