Huawei Watch GT 5 41 mm zlaté
Kód: 172246
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Úplne nový zážitok z behu a bicyklovaniaTieto hodinky sú vyrobené so starostlivosťou do posledného detailu, s mimoriadne tvrdými povrchovými úpravami na tele a displeji, ako aj s rovnomernou nanovrstvovou vodoodolnou úpravou celého zariadenia, ktorá poskytuje dvojnásobnú odolnosť proti poškriabaniu a robustnú odolnosť proti vode a korózii.
Operačný systém:
Android 9.0 alebo novší
iOS 13.0 alebo novší
Displej - uhlopriečka [palce]: 1,32-palcový farebný displej AMOLED
Rozlíšenie displeja [pixely]: 466 × 466 pixelov, PPI 352
Materiál remienka: Materiál: zlatý milánsky remienok
Materiál hodiniek: Hodinky: nehrdzavejúca oceľ
Obvod zápästia: 130 ~ 190 mm
Pripojiteľnosť:
NFC
Bluetooth: 2,4 GHz, podporuje BT5.2 a BR + BLE
GNSS
L1: GPS + GLONASS + GALILEO + BDS + QZSS
L5:GPS + GALILEO + BDS + QZSS
Vodotesnosť:
5 ATM
IP69K
Snímače:
Snímač zrýchlenia
Snímač gyroskopu
Snímač magnetometra
Optický snímač srdcovej frekvencie
Snímač barometra
Snímač teploty
Snímač okolitého svetla
Batéria:
Bezdrôtové nabíjanie
7-dňová výdrž batérie pri maximálnom používaní
5 dní výdrže batérie pri bežnom používaní
3-dňová výdrž batérie s funkciou Always On Display
Rozmery [mm]: 41,3 mm × 41,3 mm × 9,5 mm
Hmotnosť [g]: Približne 35 g (bez remienka)
Obsah balenia :
Hodinky × 1
Nabíjacia kolíska (vrátane nabíjacieho kábla) × 1
Stručný návod na použitie a bezpečnostné informácie a záručný list × 1
Záruka : 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inteligentné hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 6942103131981 |
| Senzory: | Gyroskop, Snímač srdcovej frekvencie, Akcelerometer (snímač pohybu, G-senzor), Barometer, Digitálny kompas (magnetický senzor), Snímač svetla |
| 4G/LTE: | Áno |
| Zafírové sklíčko: | Áno |
| Športové funkcie: | Vzdialenosť, Rýchlosť, Výpočet kalórií, Krokomer |
| Farba remienka: | Zlatá |
| Možnosť karty SIM: | áno (eSIM) |
| Kompatibilný operačný systém: | Android, iOS |
| NFC: | Áno |
| Upozornenia z telefónu: | Áno |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Vhodné na aktivity: | Beh, Cestovný ruch, Lyžovanie, Tenis, Cyklistika, Plávanie, Badminton, Chôdza |
| Veľkosť displeja [palce]: | 1,32 |
| Šírka popruhu: | 18 mm rýchloupínač |
| Hmotnosť [g]: | 48 |
| Typ vodotesnosti: | 5 ATM |
| Typ zariadenia: | Inteligentné hodinky |
| Tvar číselníka: | Okrúhle |
| Operačný systém: | Harmony OS |
| Určenie: | Dámske |
| Zdravotné funkcie: | Monitorovanie menštruačného cyklu, Monitorovanie spánku, Meranie srdcovej frekvencie, Meranie úrovne stresu |
| Materiál popruhu: | titan |
| Stupeň ochrany IP: | IP69K |
| Menu v češtine: | Áno |
| Odolnosť: | Vodotesné |
| Ovládacie prvky: | Dotyk |
| Bluetooth: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Inteligentné funkcie: | Ovládanie prehrávača hudby v mobilnom telefóne, Predpoveď počasia, Vlastné číselníky |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 466 × 466 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
