HP OmniBook X Flip NG AI PC 16-as0003nc (BX8V1EA)
Kód: 164547
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Počítač HP OmniBook X Flip NG AIOperačný systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V (až 4,80 GHz, 12 MB cahce, 8 jadier) Lunar Lake
Čipová súprava: Čipová súprava integrovaná s procesorom
Pamäť: 32 GB LPDDR5x 8533 MHz (integrovaná na doske)
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe Gen4 NVMe
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Displej: 40,6 cm (16,0") OLED dotykový displej, rozlíšenie 2,8K (2 880 × 1 800), SDR 400 nitov (cd/m2), HDR 500 nitov (cd/m2), 100 % DCI-P3, Low Blue Light, obnovovacia frekvencia displeja 48 až 120 Hz, doba odozvy 0,2 ms
Grafická karta: Intel® Arc™ 140V (integrovaná bez vlastnej pamäte)
Zvuk: Integrované stereo reproduktory; DTS:X® Ultra; HP Audio Boost; Poly Studio
Webová kamera: Infračervená 5MP kamera s krytom, dočasnou redukciou šumu a integrovanými dvoma digitálnymi mikrofónmi; podpora Windows Hello
TPM 2.0: Podpora modulu Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Podsvietená klávesnica: Podsvietená klávesnica bez numerickej časti
Numerická klávesnica: nie
Sieťová a bezdrôtová komunikácia: bezdrôtové pripojenie Intel® WiFi 7 BE201 (2x2) Bluetooth 5.4; sieťové rozhranie neobsahuje konektor LAN
Rozhranie:
2x USB typu A 3.2 Gen 2
1x USB Type-C® s Thunderbolt 4 (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
1x kombinovaný mikrofón/sluchátka
1x HDMI 2.1
Batéria: 4-článková lítium-iónová polymérová batéria, 68 Wh (výdrž batérie až 15 hodín)
Napájanie: 65W napájací adaptér USB typu C®
Rozmery: 35,6 × 24,6 × 1,8 cm
Hmotnosť: 1,88 kg
Farba: ľadovcová strieborná
Záruka: 2 roky pre spotrebiteľa ( 2 roky IC ) s opravou na mieste
Obsah balenia:
Laptop
Napájací adaptér
Dotykové pero (HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 199251730795 |
| Farba: | strieborná |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 140V |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,8 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 1024 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 16 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 2 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 1024 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 7 |
| Výška [cm]: | 1,8 |
| Hĺbka [cm]: | 24,6 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 1,88 |
| Šírka [cm]: | 35,6 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 32 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 2,8K (2880 x 1800) |
| Konštrukcia: | Otočné stránky |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 10 Home |
| Výrobca procesora: | Intel |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
