HP OmniBook X Flip AI 14-fm0003nc (BX8Q2EA)
Kód: 165482
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP OmniBook X Flip AI 14-fm0003nc (BX8Q2EA)Operačný systém: Windows 11 Home 64-bit
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V (Lunar Lake, až 4,80 GHz, 12 MB cache, 8 jadier), optimalizovaný pre úlohy umelej inteligencie.
Čipová súprava: Integrovaná s procesorom.
32 GB LPDDR5x 8533 MHz (integrovaná na doske, nie je rozšíriteľná), maximálna kapacita pamäte je 32 GB.
Úložisko: 1 TB M.2 SSD PCIe Gen4 NVMe.
Voľný diskový slot: Nie.
Optická mechanika.
Grafická karta: Integrovaná Intel® Arc™ 140V (bez vlastnej pamäte).
Displej
Uhlopriečka: 35,6 cm (14,0").
Rozlíšenie 2880 × 1800 (2,8K).
Typ: dotykový displej OLED.
Jas: 400 nitov (SDR), 500 nitov (HDR).
100 % DCI-P3.
Nízke modré svetlo, sklo Corning Gorilla Glass 3.
Obnovovacia frekvencia: Variabilná 48 až 120 Hz.
Čas odozvy: 0,2 ms.
Zvuk a kamera
Zvuk: Integrované stereo reproduktory s technológiou DTS:X® Ultra, HP Audio Boost, Poly Studio.
Webová kamera: Infračervená 5MP kamera s krytkou, dočasnou redukciou šumu a integrovanými dvoma digitálnymi mikrofónmi. Podporuje funkciu Windows Hello.
Bezdrôtové pripojenie: Intel® WiFi 7 BE201 (2x2), Bluetooth 5.4.
Sieťové rozhranie.
Porty a konektory:
USB-C s rozhraním Thunderbolt 4 (40 Gb/s, podpora DisplayPort 2.1 do 8K @60 Hz, napájanie notebooku).
1× USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gb/s, DisplayPort 1.4 až 4K @60Hz a HDMI 2.1 až 4K @60Hz).
2× USB 3.2 Gen 2 (štandardné porty USB-A).
1× kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón.
1× HDMI 2.1 (4K @60Hz).
Podsvietená klávesnica, bez numerickej časti.
Typ napájania: 65W napájací adaptér USB-C.
Typ batérie: 3-článková lítium-iónová polymérová batéria (59 Wh).
Výdrž batérie: Až 14 hodín a 45 minút.
Hmotnosť: 1,40 kg.
Rozmery (Š x H x V): 31,30 × 21,85 × 1,69 cm.
Materiál: Celokovové šasi.
Farba: ľadovcová strieborná.
Obsah balenia
Notebook.
Napájací adaptér.
Dotykové pero (HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 0199251729195 |
| Farba: | strieborná |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 140V |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,8 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 1024 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 14 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 2 |
| Počet TOPs (celkovo): | 47 |
| Hmotnosť [kg]: | 1,4 |
| Šírka [cm]: | 31,3 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 32 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 2,8K (2880 x 1800) |
| Názov NPU: | Intel AI Boost |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 1024 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 7 |
| Výška [cm]: | 1,69 |
| Hĺbka [cm]: | 21,85 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| HDMI: | Áno |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Konštrukcia: | Otočné stránky |
| Dotykový displej: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
