HP Omnibook Ultra Flip 14-fh0001nc
Kód: 159287
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0001ncOperačný systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jadier - 4P + 4LPE, 8 vlákien, P-jadro 2,2/4,8 GHz, LPE-jadro 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
Pamäť: 32 GB LPDDR5x-8533 (integrovaná)
Pevný disk: 2 TB PCIe® Gen4 NVMe™ Performance M.2 SSD
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Čítačka odtlačkov prstov: áno
Displej: 35,6cm (14") OLED UWVA displej s rozlíšením 2,8K (2 880 x 1 800), viacdotykovou technológiou, frekvenciou 48-120 Hz, dobou odozvy 0,2 ms, tenkým rámčekom, sklom Corning® Gorilla® Glass 5, redukciou modrého svetla, 400 nitov (SDR), 500 nitov (HDR) a 100 % DCI-P3
Grafická karta: Intel Arc 140V
Zvuk: DTS:X® Ultra; štyri reproduktory; Poly Studio; HP Audio Boost
Webová kamera: 9Mpx infračervená kamera s podporou AI, časovou redukciou šumu a dvoma integrovanými digitálnymi mikrofónmi
TPM 2.0: áno
Haptický touchpad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Sieťová a bezdrôtová komunikácia: Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2×2) a bezdrôtová karta Bluetooth® 5.4
Rozhranie:
2× Thunderbolt™ 4 s USB Type-C® 40Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
Kombinácia 1x slúchadlá/mikrofón
1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
Batéria: 6-článková li-polymérová batéria, 64 Wh
Napájanie: 65W napájací adaptér USB typu C®
Rozmery: 31,37 x 21,62 x 1,49 cm
Hmotnosť: 1,34 kg
Farba: Atmosférická modrá
Záruka: 24 mesiacov.
Pre správnu kompatibilitu Care Pack použite portál HP
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.64 kg |
| EAN: | 198990762692 |
| Hmotnosť [kg]: | 1,34 |
| Šírka [cm]: | 31,37 |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 2,2 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Farba: | Modrá |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 2048 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 14 |
| Počet TOPs (celkovo): | 47 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 32 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 2,8K (2880 x 1800) |
| Názov NPU: | Intel AI Boost |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| USB-C: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 2048 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 7 |
| Výška [cm]: | 21,62 |
| Hĺbka [cm]: | 1,49 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 2 |
| Model grafickej karty: | Intel Arc |
| Výrobca procesora: | Intel |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
