HP OmniBook 7 NG AI PC 17-dc0000nc (BX8Q9EA)
Kód: 164545
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP OmniBook 7 NG AI PCOperačný systém: Windows 11 Pro 64-bit
Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 226V (až 4,50 GHz, 8 MB cache, 8 jadier) Lunar Lake
Čipová súprava: Čipová súprava integrovaná s procesorom
Pamäť: 16 GB LPDDR5x 8533 MHz (integrovaná na doske)
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe Gen4 NVMe
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Displej: 43,9 cm (17,3") dotykový displej IPS bez podpory aktívneho pera, rozlíšenie Full HD (1 920 × 1 080), bezokrajový sklenený panel s lesklým povrchom, 400 nitov (cd/m2), 100 % sRGB, Flicker Free
Grafická karta: Intel® Arc™ 130V (integrovaná bez vlastnej pamäte)
Zvuk: Integrované stereo reproduktory; DTS:X® Ultra; HP Audio Boost; Poly Studio
Webová kamera: Infračervená 5MP kamera s krytom, dočasnou redukciou šumu a integrovanými dvoma digitálnymi mikrofónmi; podpora Windows Hello
TPM 2.0: Podpora modulu Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: áno
Sieťová a bezdrôtová komunikácia: bezdrôtové pripojenie Intel® WiFi 7 BE201 (2x2) Bluetooth 5.4; sieťové rozhranie neobsahuje konektor LAN
Rozhranie:
1x USB typu A s prenosovou rýchlosťou 10 Gb/s
2x USB typu A s prenosovou rýchlosťou 5 Gb/s
1x USB Type-C® s rozhraním Thunderbolt 4 (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
1x USB Type-C® 10Gb/s (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
1x kombinovaný mikrofón/sluchátka
1x HDMI 2.1
Batéria: 6-článková lítium-iónová polymérová batéria, 83 Wh (výdrž batérie až 12 hodín)
Napájanie: 65W napájací adaptér USB typu C®
Rozmery: 39,6 × 25,86 × 1,99 cm
Hmotnosť: 2,46 kg
Farba: ľadovcová strieborná
Záruka: 2 roky pre spotrebiteľa ( 2 roky IC ) s opravou na mieste
Dodatočné parametre
| Kategória: | Copilot+ PC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 199251729287 |
| Farba: | strieborná |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,5 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 1024 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 17,3 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 1 |
| Počet TOPs (celkovo): | 47 |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 130V |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 5 226V |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Konštrukcia: | Otočné stránky |
| Dotykový displej: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Áno |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 1024 |
| Číselná klávesnica: | Áno |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 5 |
| Výška [cm]: | 1,99 |
| Hĺbka [cm]: | 25,86 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 2,46 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Šírka [cm]: | 39,6 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 16 |
| Názov NPU: | Intel AI Boost |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
