HP OmniBook 7 AI PC 17-dc0433nc (BX8R2EA)
Kód: 175835
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Výkonný 17,3" notebook s dotykovou obrazovkou, systémom Windows 11 Pro a funkciami Copilot+ PC (47 NPU TOPS), poháňaný procesorom Intel Core Ultra 7 256V (8 jadier, Lunar Lake) a 16 GB LPDDR5x RAM. Má rýchly 1 TB M.2 SSD, grafiku Intel Arc 140V, Thunderbolt 4, WiFi 7, podsvietenú klávesnicu a 5 Mpx infračervenú kameru.Špecifikácie
Operačný systém.
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 256V (až 4,80 GHz, 8 jadier, Lunar Lake)
Pamäť: 16 GB LPDDR5x 8533 MHz (integrovaná)
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe Gen4 NVMe
Displej: 43,9 cm (17,3") lesklý dotykový IPS Full HD (1920 × 1080), 400 nitov, 100 % sRGB
Grafická karta: Intel® Arc™ 140V (integrovaná)
Pripojenie: Intel® WiFi 7 BE201 (2x2), Bluetooth 5.4, bez konektora LAN
Porty (výber): 1× USB-C s Thunderbolt 4 (40 Gb/s, napájanie), 1× USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gb/s), 3× USB 3.2 Gen 2, 1× HDMI 2.1
Webová kamera: 5MP infračervená kamera s krytom (Windows Hello)
Klávesnica: Podsvietená klávesnica s numerickou časťou (česká lokalizácia)
Batéria: 6-článková (83 Wh), výdrž až 12 hodín a 15 minút
Hmotnosť: 2,46 kg
Rozmery (Š × H × V): 39,6 × 25,86 × 1,99 cm
Farba: ľadovcová strieborná
Záruka: 2 roky na mieste + 2 roky HP Absolute
Dodávaný softvér: PC Game Pass (3 mesiace)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Copilot+ PC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.75 kg |
| EAN: | 199251729317 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Farba: | strieborná |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 140V |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,8 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 256V |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 1000 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 17,3 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 3 |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 1000 |
| Číselná klávesnica: | Áno |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 7 |
| Výška [cm]: | 1,99 |
| Hĺbka [cm]: | 25,86 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 1 |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Hmotnosť [kg]: | 2,46 |
| Šírka [cm]: | 39,6 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 16 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
