HP EliteBook X Flip G1i
Kód: 159284
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP EliteBook X Flip G1i 14" novej generácie s AI
Certifikácia TCO
Kľúč Copilot
Slot na nano SIM kartu
Operačný systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jadier - 4P + 4LPE, 8 vlákien, jadro P 2,2/4,8 GHz, jadro LPE 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, až 47 TOPS
Pamäť: 32 GB LPDDR5x-8533 MT/s (integrovaná)
Počet slotov (celkový/voľný): žiadne sloty (0/0)
Maximálna veľkosť: 32 GB
Pevný disk: 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 14" (35,6 cm) 2,5K (2560 × 1600) antireflexný dotykový displej IPS, 120 Hz, 400 nitov, 100 % DCI-P3, 100 % Adobe RGB
Grafická karta: Intel Arc 140V
Zvuková karta: Poly Studio, štyri stereo reproduktory so samostatnými zosilňovačmi; dva mikrofóny
Webová kamera: 5 MP + IR
Clickpad
Klávesnica: podsvietená bez číselného bloku
Čítačka čipových kariet: nie
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE201 2×2 + Bluetooth® 5.4)
WWAN: modul HP R15 5G
2× Thunderbolt™ 4 s USB Type-C® s prenosovou rýchlosťou 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
1× USB Type-C® s prenosovou rýchlosťou 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
1× USB typu A s prenosovou rýchlosťou signálu 5 Gb/s (Power Delivery)
Ostatné:
1× HDMI 2.1
1× stereo konektor pre slúchadlá/mikrofón
1× bezpečnostný slot
Batéria: 6-článková lítium-iónová polymérová, 68Wh
Napájanie: 65W adaptér USB-C™
Farba: atmosférická modrá
Rozměry: 313,9x219,9x10,5-14,7mm
Hmotnosť: približne 1,4 kg
Záruka: 3 roky na mieste
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 198990891286 |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Hmotnosť [kg]: | 1,45 |
| Šírka [cm]: | 31,3 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 32 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQXGA (2560 x 1600) |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 140V |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,8 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 1024 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 14 |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| USB-C: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 1024 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 7 |
| Výška [cm]: | 1,47 |
| Hĺbka [cm]: | 21,9 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Farba: | Modrá |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
