HP EliteBook Ultra G1i 14 (B9ZU6ET)
Kód: 157261
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP EliteBook Ultra G1i 14" novej generácie s AI
Certifikácia TCO
Kľúč Copilot
Operačný systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 226V (8 jadier - 4P + 4LPE, 8 vlákien, P-jadro 2,1/4,5 GHz, LPE-jadro 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, až 40 TOPS
Pamäť: 16 GB LPDDR5x-8533 MT/s (integrovaná)
Počet slotov (celkový/voľný): žiadne sloty (0/0)
Maximálna veľkosť: 16 GB
Pevný disk: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC SSD
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 14" (35,6 cm) 2,8K (2880x1800) lesklý OLED, BrightView, 120 Hz, 400 nitov, 100% DCI-P3
Grafická karta: Intel Arc 130V
Zvuk: Poly Studio, štyri stereofónne reproduktory; dva mikrofóny vybavené redukciou šumu AI
Webová kamera: 5 MP + IR
Polohovacie zariadenie: HP Imagepad
Klávesnica: podsvietená bez numerického bloku
Čítačka odtlačkov prstov: áno
Čítačka čipových kariet: nie
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE201 2×2 + Bluetooth® 5.4)
USB typu A s prenosovou rýchlosťou 10 Gbit/s (nabíjanie)
3x Thunderbolt™ 4 s USB typu C® s rýchlosťou 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1)
Ostatné:
1x stereo konektor pre slúchadlá/mikrofón
1x bezpečnostný slot
Batéria: 6-článková lítium-iónová polymérová, 64Wh
Napájanie: 65W adaptér USB-C™
Farba: atmosférická modrá
Materiál: horčík
Dimensions: 313.7x217.2x9-12.1mm
Hmotnosť: približne 1,19 kg
Záruka: 3 roky na mieste
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.32 kg |
| EAN: | 198990891224 |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Hmotnosť [kg]: | 1,19 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Šírka [cm]: | 31,37 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 16 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 2,8K (2880 x 1800) |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,5 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 512 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 14 |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 130V |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 5 226V |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 512 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 5 |
| Výška [cm]: | 9 |
| Hĺbka [cm]: | 21,72 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 3 |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Farba: | Modrá |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
