Himalájska ružová soľ - Wolfberry
Kód: 35899 46198 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Himalájska ružová soľ je prírodná soľ bez umelých aditív
Himalájska ružová soľ je skvelý zdroj soli bez umelých aditív, chemického fluoridu a jódu. Jedná sa o prírodnú nerafinovanú kryštalickú soľ, v ktorej nájdete až 88 prvkov, pričom 84 z nich sú minerály. Tie sa nachádzajú v tak malých časticiach, že ich bunky tela dokážu ľahko absorbovať. Za ružové zafarbenie soli môže prítomnosť oxidu železa a ďalších minerálov. Soľ je vďaka sterilnému baleniu vhodná na priamu konzumáciu.

Himalájska ružová soľ a jej výhody
- je to nerafinovaná, prírodná a kryštalická soľ
- neobsahuje umelé aditíva
- obsahuje 88 prvkov, z toho 84 je minerálov
Zloženie
100% Himalájska ružová soľ.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 12 kJ / 3 kcal |
| Bielkoviny | 0,94 g |
| Tuky | <0,1 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 94,1 g |
| Vápnik | 205 mg |
| Draslík | 618 mg |
| Železo | 105,4 mg |
Bez alergénov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Korenie a soľ |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 1.064000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 10.200000 |
| Šírka: | 10.200000 |
| Výška: | 16.500000 |
| Netto váha: | 1.000000 |
| Počet kusov v balení: | 30 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
