Herný monitor GIGABYTE GS27FA
Kód: 172408
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Gigabyte GS27FAMonitor je často podceňovaný. Pravdou je, že monitory vytvárajú synergický efekt a poskytujú najlepší výkon PC komponentov. Herné monitory GIGABYTE ponúkajú vynikajúce špecifikácie a kvalitu, používatelia si môžu skutočne vychutnať špičkový výkon bez potreby extravagancie. elegantný vzhľad predstavuje jednoduchosť filozofie dizajnu herných radov GIGABYTE, robustný stojan a matná povrchová úprava vytvárajú funkčné a estetické prvky, ktoré pridávajú ďalšie vlastnosti.Technické špecifikácieTechnické špecifikácieDiagonálny27 "displejSS IPRozlíšenie1920x1080 FHSýtosť farieb105% sRGBJas300 cd/m2C Kontrast1000:1Odozva1ms MPRTO obnovovacia frekvencia180HzSpotreba23WPripojenie2x HDMI 2.01x Displayport 1.4
1x výstup na slúchadláVlastnostiHDR
Bez blikania
HBR3
OSD Sidekick
Stabilizátor zamerania
Čierny ekvalizér
Križovatka
ČasovačNastaviteľnosťNaklonenie-5°~+20°VESA100x100 mmZámok KensingtonAnoRozmery a hmotnosťRozmery619 x 447 x 172 mmHmotnosť5 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.86 kg |
| EAN: | 4719331859893 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 619 |
| Hĺbka [mm]: | 172 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,02 |
| Výška [mm]: | 447 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
