Glukozamín 1000 mg vegetariánsky - NOW Foods
Kód: 36199



Podrobný popis
Glukozamín 1000 mg - populárna kĺbová výživa vo vegánskej verzii
Glukozamín 1000 mg je kĺbová výživa vo forme vegánskych kapsúl s obsahom glukozamínu z kukurice bez GMO. Glukozamín sa prirodzene nachádza v ľudskom tele, konkrétne v chrupavkách. Ocenia ho siloví športovci, vytrvalci a všetci ľudia, ktorí sa chcú starať o svoje telo.
Glukozamín a jeho výhody
- populárna kĺbová výživa
- prirodzene sa nachádza v chrupavkách
- je vyrobený z non-GMO kukurice
- je vhodný aj pre vegánov
Zloženie
Celulóza (kapsula), prášok celulózy, stearát horečnatý (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý.
Dávkovanie
Užívajte 2 kapsuly denne. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 2 kapsuly |
|---|---|
| Kalórie | 10 kcal |
| Sacharidy | 2 g |
| Glukozamín GreenGrown® | 2 g (2000 mg) |
Upozornenie
Nie je vyrábané z pšenice, lepku, sóje, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov alebo stromových orechov. Vyrába sa v zariadení GMP, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény. Neodporúča sa pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. V tomto produkte sa môže vyskytnúť prirodzená zmena farby kapsú. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glukozamín |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 733739031327 |
| Brutto váha: | 0.138000 |
| Značka: | NOW Foods |
| Dĺžka: | 11.500000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 11.500000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
