GIGABYTE AORUS FO32U2
Kód: 176844
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Gigabyte Aorus FO32U2Vychutnajte si dokonalé herné vylepšenie s AORUS FO32U2. Tento herný monitor je navrhnutý tak, aby zvýšil vašu konkurenčnú výhodu vďaka technológii QD-OLED, výkonu na úrovni esportu, exkluzívnym taktickým funkciám a technológii OLED Care založenej na umelej inteligencii, a umožňuje vám tak triumfovať bez kompromisov.
Zažite vrchol zobrazovacej technológie: QD-OLED od spoločnosti Samsung. Staňte sa svedkami toho, ako farby explodujú nevídanou živosťou, osvetľujú každú nuansu, zatiaľ čo kontrasty dosahujú hranicu nekonečna a odhaľujú skryté možnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13.24 kg |
| EAN: | 4719331858117 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 718,3 |
| Hĺbka [mm]: | 158,6 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,3 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 8,53 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 613,6 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
