GIGABYTE 34" herný monitor G34WQC2
Kód: 175881
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
GIGABYTE G34WQC2Monitor sa často podceňuje. Pravdou je, že monitory fungujú ako synergický efekt a prinášajú to najlepšie z počítačových komponentov. Herné monitory GIGABYTE ponúkajú špičkové parametre a kvalitu, takže používatelia si môžu vychutnať skutočne špičkový výkon bez potreby extravagancie.
VA panel s uhlopriečkou 34" 1500R ponúka zobrazenie bližšie k ľudskému oku ako plochý monitor, vďaka čomu vám poskytne pohlcujúci zážitok.
Uhlopriečka 34"
VA 1500R displej
Rozlíšenie 3440 x 1440 WQHD
Sýtosť farieb 95 % DCI-P3/125 % sRGB
Jas 450 cd/m2
Kontrast 4000:1
Čas odozvy 1 ms GTG
Obnovovacia frekvencia 200 Hz
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 4719331870294 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Hmotnosť [kg]: | 7,36 |
| Výška [mm]: | 534,6 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 200 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 450 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 808 |
| Hĺbka [mm]: | 220 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
