Flexit Gelacoll - Nutrend
Kód: 4496



Podrobný popis
Flexit Gelacoll je funkčná kombinácia želatíny a vitamínu C, ktorý podporuje správnu tvorbu kolagénu pre optimálnu funkciu kostí a chrupaviek
Flexit Gelacoll je jedinečná kĺbová výživa, ktorá vám bude skvelým spoločníkom k každodennému pohybu. Základom produktu je vysoké množstvo hydrolyzátu želatíny, ktoré efektívne dopĺňa esenciálny vitamín C. Ten je obľúbenou zložkou tohto typu suplementov, pretože podporuje optimálnu tvorbu kolagénu pre správnu funkciu kostí a chrupaviek.
Okrem toho podporuje aj funkciu imunitného systému, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a podieľa sa tiež na normálnej činnosti psychiky. Vďaka tomu je tiež praktickým doplnkom celkovej starostlivosti o zdravie.
Túto kombináciu látok ocenia športovci, ale aj všetci ostatní, ktorí o seba dbajú a starajú sa o svoje telo. Flexit Gelacoll má formu kapsúl, vďaka čomu sa ľahko užíva.
Flexit Gelacoll a jeho výhody
- funkčná výživa pre kĺby
- obsahuje hydrolyzát želatíny a vitamín C
- vďaka vitamínu C podporuje tvorbu kolagénu pre optimálnu funkciu kostí a chrupaviek
- obsiahnutý vitamín C prispieva k správnej funkcii imunitného systému a ochrane buniek pred oxidačným stresom
- zásluhou vitamínu C podporuje normálnu činnosť psychiky
- hodí sa pri celkovej starostlivosti o telo
- je vo forme praktických kapsúl
- ľahko sa užíva
Zloženie
Hydrolyzát želatíny, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid železa), vitamín C (kyselina L-askorbová).
Dávkovanie
Základná odporúčaná dávka: 4-6 kapsúl denne rozdelených medzi jedlá do spotrebovania jedného balenia.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 dávka (8 kaps) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 54 kJ / 12 kcal |
| Bielkoviny | 3,1 g |
| Sacharidy | 0 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Tuky | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Sodík | 0,002 g |
| Hydrolyzát želatíny | 2,6 g |
| Vitamín C | 120 mg |
Upozornenie
Doplnok stravy pre športovcov. Nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplotách do 25 °C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kolagén na kĺby |
|---|---|
| EAN: | 8594073170705 |
| Brutto váha: | 0.124000 |
| Značka: | Nutrend |
| Dĺžka: | 7.000000 |
| Šírka: | 7.000000 |
| Výška: | 12.500000 |
| Netto váha: | 0.090000 |
| Počet kusov v balení: | 20 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
