Fit cereálne sušienky - Sante
Kód: 53866 53872 Zvoľte variant



Podrobný popis
Fit cereálne sušienky majú lahodnú chuť a sú bez pridaného cukru
Fit cereálne sušienky si vás získajú svojou lahodnou ovocnou alebo kakaovou chuťou, chrumkavosťou aj skvelým zložením. Obsahujú celozrnné ovsené vločky a sušené ovocie, ktoré sa postará o ich príjemnú sladkosť. Vďaka tomu sa zaobídu bez zbytočného pridaného cukru. Navyše majú vysoký obsah vlákniny.
Výborne sa hodia ako súčasť zdravého dopoludňajšieho či popoludňajšieho snacku. Prídu vhod aj po tréningu či kedykoľvek počas dňa. Oceníte ich aj pri dlhých cestách a výletoch, keď vás prepadne nečakaný hlad.
Fit cereálne sušienky a ich výhody
- chrumkavý zdravý snack
- obsahujú celozrnné vločky a sušené ovocie
- sú bez pridaného cukru
- sú bez palmového oleja
- chuť im dodáva sušené ovocie alebo kakao
- hodia sa ako zdravý snack
- vhodné pred alebo po tréningu
- ideálne na cesty a výlety
Zloženie
Príchuť brusnica: Pšeničná múka, celozrnné ovsené vločky 26 %, sušené ovocie 21,5 % [hrozienka (hrozienka, kokosový olej), datle (datle, ryžová múka), sušené brusnice s 5 % ananásovou šťavou (šťavy) slnečnicový olej)], inulín, koncentrovaná jablková šťava, kypriace látky (sóda bikarbóna), aróma.
Príchuť marhuľa: Výrobky z obilnín 52 % (pšeničná múka 26 %, celozrnné ovsené vločky 26 %, ryžová múka), sušené ovocie 21 % (hrozienka, datle, broskyňa, marhuľa 2 %), slnečnicový olej, inu (sóda bikarbóna), rastlinné oleje (bavlníkový, repkový alebo slnečnicový), prírodná aróma.
Príchuť kakao: Pšeničná múka 38,9 %, celozrnné ovsené vločky 18,5 %, slnečnicový olej, datle, sladidlá (maltitol, xylitol, rozpustná kukuričná vláknina, kakao so zníženým obsahom tuku 2 %), kypriace látky, škorica, aróma, morská soľ.
Dávkovanie
Vhodné na dopoludňajší či popoludňajší snack alebo ako snack kedykoľvek počas dňa.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty (príchuť brusnica) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1840 kJ / 439 kcal |
| Tuky | 17 g |
| z toho nasýtené | 2,1 g |
| Sacharidy | 59 g |
| z toho cukry | 21 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bielkoviny | 7,5 g |
| Soľ | 0,45 g |
| Nutričné hodnoty (príchuť marhuľa) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1821 kJ / 435 kcal |
| Tuky | 17 g |
| z toho nasýtené | 2,1 g |
| Sacharidy | 58 g |
| z toho cukry | 20 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bielkoviny | 7,4 g |
| Soľ | 0,48 g |
| Nutričné hodnoty (príchuť kakao) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1811 kJ / 432 kcal |
| Tuky | 16 g |
| z toho nasýtené | 2 g |
| Sacharidy | 65 g |
| z toho cukry | 11 g |
| Vláknina | 6 g |
| Bielkoviny | 8,2 g |
| Soľ | 0,49 g |
Upozornenie
Alergénové upozornenie: Alergény sú vyznačené tučným písmom v zložení produktu.
Môže obsahovať stopy mlieka a sóje.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné snacky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.050000 |
| Značka: | Sante |
| Dĺžka: | 5.000000 |
| Šírka: | 15.000000 |
| Výška: | 2.500000 |
| Netto váha: | 0.050000 |
| Počet kusov v balení: | 20 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
