Filety z tuniaka v olivovom oleji s pomarančom a škoricou - Aveiro
Kód: 8226 35170 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Filety z tuniaka pruhovaného v olivovom oleji s úžasnou chuťou, pôvodom z Portugalska z rodinnej farmy
Filety z tuniaka pruhovaného, o ktorom je známe, že je veľmi chutný a šťavnatý. Filety sú navyše obohatené o typickú vôňu a chuť olivového oleja.
Objavte absolútne novú chuť tuniaka - ručne spracované filety z tuniaka pruhovaného v olivovom oleji s príchuťou pomaranča a škorice. Nejde o žiadnu umelú chuť, práve naopak, v konzerve nájdete aj mesiačik pomaranča a celý kus škorice.
Filety z tuniaka v oleji a ich výhody
- kúsky tuniaka pruhovaného
- žiadna priemyselná výroba
- ručne spracované produkty najvyššej kvality
- z rodinnej farmy s tradíciou od roku 1928
- výborná chuť
- krajina pôvodu: Portugalsko
Zloženie
Filety z tuniaka pruhovaného (65 %), olivový olej (24 %), mesiačik pomaranča (8 %), škorica (2 %), soľ.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 838 kJ / 201 kcal |
| Tuky | 10,6 g |
| z toho nasýtené tuky | 1,6 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 25,1 g |
| Soľ | 1,28 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.167000 |
| Značka: | Aveiro |
| Dĺžka: | 7.000000 |
| Šírka: | 3.000000 |
| Výška: | 11.000000 |
| Netto váha: | 0.120000 |
| Počet kusov v balení: | 100 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
