Filety z tuniaka v olivovom oleji s mexickým šalátom - Aveiro
Kód: 7996 35164 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Filety z pruhovaného tuniaka v olivovom oleji s úžasnou chuťou, pôvodom z Portugalska z rodinnej farmy
Filety z pruhovaného tuniaka, o ktorom je známe, že je veľmi chutný a šťavnatý. Filety sú navyše obohatené o typickú vôňu a chuť olivového oleja.
Lahodný mexický šalát s poctivými filetami tuniaka, kukuricou, fazuľkami, cibuľkou, olivovým olejom a trochou limetkovej šťavy pre arómu, s piri-piri papričkou, je veľmi chutný šalát.
Filety z tuniaka v oleji a ich výhody
- kúsky pruhovaného tuniaka
- žiadna priemyselná výroba
- ručne spracované produkty najvyššej kvality
- z rodinnej farmy s tradíciou od roku 1928
- výborná chuť
- krajina pôvodu: Portugalsko
Zloženie
Filety z pruhovaného tuniaka (35 %), olivový olej (10 %), zelenina v rôznych pomeroch (červené fazule (24 %), sladká kukurica (24 %), cibuľa (5 %)), chili paprička, prírodná citrónová šťava, cukor, soľ.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | (100 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 508 kJ / 121 kcal |
| Tuky | 2,9 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,5 g |
| Sacharidy | 6 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Bielkoviny | 16,4 g |
| Soľ | 1,28 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 4.300000 |
| Značka: | Aveiro |
| Dĺžka: | 33.000000 |
| Šírka: | 12.000000 |
| Výška: | 15.000000 |
| Netto váha: | 3.000000 |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 7996 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
