Fazuľa mungo - Green Apotheke
Kód: 38797 69757 Zvoľte variant



Podrobný popis
Fazuľa mungo - výživná strukovina vhodná do polievok a šalátov
Fazuľa mungo je strukovina so skvelou chuťou a vysokým obsahom bielkovín a vlákniny. Mungo je vhodné naklíčiť. Je výnimočná vďaka svojej chuti a širokému spektru použitia, pretože sa hodí do polievok, šalátov alebo ako príloha k hlavným jedlám. Je jednoduchá na prípravu, stačí ju nechať namočiť na 4 hodiny a variť 25 - 45 minút. Obohaťte svoju kuchyňu o výživnú fazuľu mungo!
Fazuľa mungo a jej výhody
- výživná strukovina
- je bohatá na vlákninu a bielkoviny
- je jednoduchá na prípravu
- má výbornú chuť
- hodí sa do viacerých pokrmov
Zloženie
Fazuľa farebná mungo - vigna zlatá.
Príprava
Mungo preberieme, prepláchneme a namočíme na 4-8 hodín do vody. Fazuľu mungo varíme v novej vode cca. 45 minút do požadovanej mäkkosti, ktorá závisí od veku semien. Počas varenia je potrebné zbierať penu z povrchu, osolíme až po uvarení.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1453 kJ / 347 kcal |
| Tuky | 1,2 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,4 g |
| Sacharidy | 62,6 g |
| z toho cukry | 6,6 g |
| Vláknina | 16,3 g |
| Bielkoviny | 23,9 g |
| Soľ | 0,038 g |
Upozornenie
Môže obsahovať stopy gluténu a zeleru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Strukoviny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.502000 |
| Značka: | Green Apotheke |
| Dĺžka: | 21.000000 |
| Šírka: | 29.000000 |
| Výška: | 39.500000 |
| Netto váha: | 10.000000 |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 38797 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
