ELO 2494L kapacitný
Kód: 166290
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
FUNKCIEPočet portov USB 2.0 1
Počet portov Ethernet (RJ-45) 1
Farba čierna
Rozlíšenie displeja 1920 x 1080 px
Uhlopriečka displeja 23,8"
Kontrastný pomer (typický) 3000:1
Čas odozvy 16 ms
Jas displeja 225 cd/m2
Vertikálny pozorovací uhol 178°
Horizontálny pozorovací uhol 178°
Počet farieb displeja 16,78 milióna farieb
Technológia LCD displeja
Podporované grafické rozlíšenie 640 x 480 (VGA),720 x 400,800 x 500,800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1440 x 900 (WXGA+),1680 x 1050 (WSXGA+),1920 x 1080 (HD 1080)
Typ HD Rozlíšenie Full HD
Typ panelu TFT
Rozsah prevádzkových teplôt (T-T) 0 - 40 °C
Rozsah skladovacích teplôt (T-T) -20 - 60 °C
Odporúčaná prevádzková relatívna vlhkosť 20 - 80 %
Dotyková technológia Multi-Touch
Počet súčasných dotykov 10
HDMI verzia 1.3a
Stredná doba medzi poruchami (MTBF) 50000 h
Zobrazenie na obrazovke (OSD) Áno
Spotreba energie 15,24 W
DisplayPort verzia 1.1a
Možnosť montáže na stenu Áno
Typ napájania jednosmerným prúdom
Dodávané káble HDMI, USB, VGA
OSTATNÉ FUNKCIE
Viditeľná plocha displeja (horizontálne x vertikálne) 527,04 x 296,46 mm
Horizontálna digitálna frekvencia 30 - 82 kHz
Vertikálna digitálna frekvencia 50 - 75 Hz
Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní (H-H) 10 - 95 %
Šírka balenia 692 mm
Výška balenia 452 mm
Hĺbka obalu 190 mm
HDMI Áno
Spotreba energie (pohotovostný režim) 1,07 W
Maximálna spotreba energie 17,46 W
Hmotnosť (bez podstavca) 6170 g
Výška (bez stojana) 341,1 mm
Hĺbka (bez podstavca) 38 mm
VZHĽAD
Typ podsvietenia LED
OBRAZ
Vysoká frekvencia pohybu 60 Hz
Viditeľná veľkosť (horizontálne) 527,04 mm
Viditeľná veľkosť (vertikálne) 296,46 mm
POČÍTAČOVÝ SYSTÉM
Podpora montážneho štandardu VESA Áno
MULTIMEDIA
Integrovaná kamera Nie
ÚDAJE O BALENÍ
Hmotnosť vrátane obalu 8070 g
PRÍSLUŠENSTVO
Spotreba energie (vypnuté) 0,2 W
Trieda energetickej účinnosti A až G
Trieda energetickej účinnosti (SDR) G
Spotreba energie (SDR) za 1000 hodín 26 kWh
UDRŽATEĽNOSŤ
Certifikát udržateľnosti RoHS
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Šírka (bez podstavca) 569,2 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.8 kg |
| EAN: | 843173131221 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,39 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 326,6 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 1 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 562,4 |
| Hĺbka [mm]: | 41,7 |
| Čas odozvy [ms]: | 16 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 200 × 100 mm |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
