ELO 2294L 22" (E327914)
Kód: 7709119
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
21,5" dotykový LCD monitor ELO 2294L (bez napájacieho zdroja) s technológiou IntelliTouch, multidotykový (ovládanie 10 prstami) je monitor s otvoreným rámom určený pre kioskové riešenia. Má pripojenie USB a Display port.Výhody ELO 2294L:
Kvalita Elo za nízku cenu
Jasný, vysokokontrastný displej so širokým pozorovacím uhlom pre okamžitú pozornosť
Tenký a kompaktný dizajn
Viacero možností montáže
Kompatibilita montáže s predchádzajúcimi modelmi
Továrne utesnené proti prachu a nečistotám
Celosvetová distribúcia a certifikácie
Použitie:
Informačné kiosky
Samoobslužné aplikácie (objednávanie, registrácia atď.)
Internetové kiosky
Herný priemysel
Interaktívne reklamné a výstavné systémy
Vstupná a výstupná kontrola zákazníkov
Parametre:
Typ displeja: LCD Technológia P-CAP.
Pomer strán: 16:9
Jas (LCD panel): 250 cd/m2
Čas odozvy: 5 ms
Výkon: 18 W
Napájanie: interný zdroj + 12VDC±5%
Vstupné napätie: 100 - 240 VAC, 50/60 Hz
Prevádzková teplota: 0 °C až 40 °C, skladovanie: -20 °C až 60 °C
Vlhkosť Prevádzková: 20% až 80%, Skladovanie: 10% až 90%
Záruka 3 roky
Obsah balenia:
Monitor
Kabeláž
CD-ROM
Stručná príručka
Parametre:
Názov Hodnota
Farba: Čierna
Výstup DisplayPort: Áno
Dotyková obrazovka: IT
Upevnenie VESA: 100x100
DVI-D: Nie
HDMI: Áno
Hmotnosť (kg): 5,1
Jas (cd/m2): 250
Pomer strán: 16:9
Konštrukcia: Kiosk
Rozlíšenie monitora: 1920x1080
Rozmery Š x V x H (mm): 512 x 298 x 42
Uhlopriečka: 21,5"
VGA: Áno
Dotykové pripojenie: USB/RS232
Pozorovací uhol: 178°
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.1 kg |
| EAN: | 815335025860 |
| Energetická trieda: | G |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 516 |
| Hĺbka [mm]: | 37,9 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 5,1 |
| Výška [mm]: | 311 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Počet vstupov DisplayPort: | 1 |
| Počet vstupov VGA: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 21,5 |
| Počet vstupov HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Farba: | Čierna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
