ELO 2202L 22" (E351600)
Kód: 7709583
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Obohaťte svoju kanceláriu o dotykový monitor ELO 2202L v čiernej farbe s 21,5" LCD displejom a kapacitnou dotykovou technológiou. ELO 2202L je riešenie navrhnuté špeciálne pre kancelárie. Funguje ako stolový monitor alebo ho možno namontovať na stenu pomocou držiaka štandardu VESA. Dotyková plocha je k monitoru pripojená prostredníctvom portu USB.Vytvorený na dotyk od základu
Vysoko stabilná naklápacia základňa eliminuje hrozbu prevrátenia monitora. Ovládací panel je umiestnený po stranách (na nechcené zmeny nastavení), nie je viditeľný z pozície zákazníka, a tak nepôsobí rušivým dojmom.
Výhody:
Kvalita Elo za nízku cenu
Voliteľná čítačka magnetických kariet
Úspora miesta, flexibilita a spoľahlivosť
Továrne utesnené proti prachu a nečistotám
Celosvetová distribúcia a certifikácie
Použitie:
POS systémy
Vernostné systémy
Samoobslužné informačné systémy
Samoobslužné objednávkové systémy
Interaktívne reklamné a výstavné systémy
Vstupná a výstupná kontrola zákazníkov
Systémy služieb s dotykovou obrazovkou
Parametre:
Typ displeja: 21,5" LCD s kapacitnou technológiou
Rozlíšenie monitora: 1920x1080
Pomer strán: 16 : 9
Jas (LCD panel): 250 cd/m2
Kontrast: 3000 : 1
Čas odozvy: 25 ms
Výkon: 22,5 W
Napájanie: interný zdroj + 12 V DC ± 5 %
Vstupné napätie: 100 - 240 VAC, 50/60 Hz
Prevádzková teplota: 0° C až 40° C, skladovanie: -20° C až 60° C
Vlhkosť Prevádzková: 20 % až 80 %, Skladovanie: 10 % až 90 %
Rozmery Š x V x H (mm): 384 x 527 x 193
Hmotnosť (kg): 6,8
Záruka: 3 roky
Vstupy a výstupy:
1x VGA
1x HDMI
1x konektor pre slúchadlá
1x DC napájací konektor
1x USB typu B
1x USB 2.0 typ A
4x Micro USB (po jednom na každej strane)
Voliteľné periférne zariadenia:
Čítačka magnetických kariet
Čítačka 1D čiarových kódov
Čítačka 2D čiarových kódov
Zákaznícky displej (2 x 20 znakov)
Stylus pre kapacitný dotykový displej
Ochrana súkromia displeja
Bočné úchyty na lepšie otáčanie monitora
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| EAN: | 815335026409 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 21,5 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Vstup VGA: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,8 |
| Farba: | Čierna |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 527 |
| Hĺbka [mm]: | 193 |
| Čas odozvy [ms]: | 25 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 384 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
