EIZO S2134-GY 21,3˝
Kód: 159641
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
EIZO 21,3" S2134-BK, IPS, 6 ms, 1600x1200, 1800 : 1, 500 cd/m2, DP, DVI, D-Sub, čiernaPanel
Typ IPS
Podsvietenie LED
Veľkosť 21,3" (54 cm)
Natívne rozlíšenie 1600 x 1200 (pomer strán 4:3)
Veľkosť zobrazovaného obrazu (V x H) 432 x 324 mm
Rozstup pixelov (V x H) 0,270 x 0,270 mm
Hustota pixelov 94 ppi
Farby displeja 16,77 milióna
Pozorovacie uhly (V/V, typické) 178° / 178°
Jas (typický) 500 cd/m2
Kontrastný pomer (typický) 1800:1
Čas odozvy (typický) 6 ms (od sivej po šedú)
Farebný gamut (typický) sRGB
Video signály
Vstupné terminály DisplayPort (HDCP 1.3), DVI-D (HDCP 1.4), D-Sub mini 15 pin
Frekvencia digitálneho snímania (H/V) 31 - 76 kHz / 59 - 61 Hz
Frekvencia analógového snímania (H/V) 24 - 80 kHz / 49 - 76 Hz (1600 x 1200: 59 - 61 Hz)
Samostatné formáty synchronizácie
USB
Predchádzajúci USB 2.0: typ B
Zostupný USB 2.0: typ A x 2
Napájanie
Vstupné napájanie AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Typická spotreba energie 13 W
Maximálna spotreba energie 42 W
Režim úspory energie 0,5 W alebo menej
Vlastnosti a funkcie
Prednastavené režimy User1, User2, sRGB, Paper, Movie, DICOM
Automatická regulácia jasu Auto EcoView
Jazyky OSD Angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, japončina, zjednodušená čínština, španielčina, švédčina, tradičná čínština
Fyzické špecifikácie
Rozmery (na šírku, š x v x h) 465 x 453 - 535 x 208,5 mm
Rozmery (bez stojana, š x v x h) 465 x 361 x 64 mm
Čistá hmotnosť 8,1 kg
Čistá hmotnosť (bez stojana) 5,1 kg
Rozsah nastavenia výšky 82 mm
Náklon 40° nahor, 0° nadol
Otáčanie 35° doprava / 35° doľava
Otáčanie o 90° (v smere hodinových ručičiek)
Rozstup otvorov (štandard VESA) 100 x 100 mm
Požiadavky na prostredie
Prevádzková teplota 5 - 35 °C
Prevádzková vlhkosť (R.H., nekondenzujúca) 20 - 80%
Certifikáty a normy (Najnovšie informácie vám poskytne spoločnosť EIZO) TUV/Ergonomics, TUV/GS, RCM, CE, UKCA, CB, cTUVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TUV/S, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC, EAC
Dodávané príslušenstvo (Môže sa líšiť v závislosti od krajiny. Podrobnosti vám poskytne spoločnosť EIZO.)
Signálové káble DVI-D (2 m) , D-Sub mini 15 pin (1,8 m)
Ostatné Napájací kábel AC (2 m), kábel USB typu A - USB typu B (1,8 m), sprievodca nastavením
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 4995047065494 |
| Energetická trieda: | C |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Kontrast: | 1800:1 |
| Šírka [mm]: | 465 |
| Hĺbka [mm]: | 208,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Pomer strán: | 4:3 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 21,3 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Počet DVI: | 1 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 8,1 |
| Výška [mm]: | 535, 208,5, 453 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 76 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 1600 x 1200 |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| DVA: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
