EIZO EV3895 37,5" čierna
Kód: 174150
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plocha 37,5-palcového ultraširokého zakriveného monitora je takmer nekonečná. Rozlíšenie 3840 × 1600 pixelov je takmer trojnásobné v porovnaní s monitormi s plným HD rozlíšením.EV3895 ponúka množstvo rozhraní a funkciu dokovania cez USB-C. Veľkorysá pracovná plocha s ultraširokouhlým pomerom strán 24:10 vám umožní vidieť všetko, čo potrebujete, na prvý pohľad - napríklad obraz až z troch počítačov súčasne. Oceníte aj prepínanie klávesnice a myši.
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 37,5
Rozlíšenie: 3840 x 1600
Rozstup bodov [mm]: 0,229
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 24:10
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 16,7 milióna farieb
Reproduktory: áno
Konektory:
Vstupné konektory: USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), 2x HDMI (HDCP 2.2/1.4)
Špecifikácie USB: USB 3.1 Gen 1
Konektory USB pre upstream: 1 x typ C (DisplayPort Alt Mode, LAN, výkon max. 85 W), 2 x typ B
Konektory USB downstream: 4 x typ A
Štandardy LAN: RJ-45 (LAN-Verbindung zu USB-C), IEEE802.3ab (1000BASE-T), IEEE802.3u (100BASE-TX), IEEE802.3(10BASE-T)
Video signál: USB-C, DisplayPort, HDMI (YUV, RGB)
Zvukový vstup: USB-C, DisplayPort, HDMI
Zvukový výstup: 3,5 mm stereo jack
Napájanie: Zabudovaný napájací zdroj, AC 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 28
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: E
Upevnenie na stenu: Štandard VESA 100 × 100 mm
Naklonenie monitora:
Otáčanie: 70°.
Naklonenie dopredu/dozadu: 5° / 35°
Nastavenie výšky [mm]: 192,7
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 893,9 x (411 - 603,7) x 240
Rozmery (bez podstavca, ŠxVxH mm): 893,9 x 398,2 x 109,8
Hmotnosť [kg]: 9,5/ 13,2
Obsah balenia: napájací kábel, prepojovací kábel USB-C na USB-C (5 A), prepojovací kábel HDMI na HDMI, prepojovací kábel DisplayPort na DisplayPort, 2x kábel USB (typ A na typ B), stručná príručka, kryt kábla
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 60 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 18.2 kg |
| EAN: | 4995047056737 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 13,2 |
| Energetická trieda: | E |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Výška [mm]: | 603,7 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 3840 x 1600 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 893,9 |
| Hĺbka [mm]: | 240 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 37,5 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 4 |
| Pomer strán: | 24:10 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
