EIZO EV2795 27" čierny EV2795-BK
Kód: 9918808
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Perfektná voľba pre moderné pracovisko: vďaka reťazovému zapojeniu USB-C a USB-C si model EV2795 nevyžaduje rozsiahlu kabeláž. Zároveň sa môže pochváliť takmer bezrámčekovým dizajnom.Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,233 x 0,233
Obnovovacia frekvencia: 60
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms (stupne šedej)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 16,7 milióna farieb (Display Port, 8-bit), 16,7 milióna farieb (HDMI, 8-bit)
Reproduktory: áno
Konektory: HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI, HDMI:
Vstupné konektory: USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4)
Výstupy signálu/pripojenie frontu: USB-C
Špecifikácie USB: USB 3.1 Gen 1
Konektory USB upstream: 1 x typ C (DisplayPort Alt Mode, LAN, napájanie max. 70 W), 1 x typ B
Nadväzujúce konektory USB: 1 x typ C (DisplayPort Alt Mode, napájanie max. 15 W), 3 x typ A (1 x 10,5 W nabíjanie batérie)
Štandardy LAN: RJ-45 (LAN-Verbindung zu USB-C), IEEE802.3ab (1000BASE-T), IEEE802.3u (100BASE-TX), IEEE802.3(10BASE-T)
Video signál: USB-C, DisplayPort, HDMI (YUV, RGB)
Zvukový vstup: USB-C, DisplayPort, HDMI
Zvukový výstup: 3,5 mm stereo jack
Napájanie: Zabudovaný napájací zdroj, AC 100-120 V / 200-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 16, max. 164 (pri maximálnom jase a súčasnom používaní všetkých vstupov signálu a rozhrania USB)
Pohotovostný režim [W]: 0,5
TCO: certifikát TCO 8,0
Montáž na stenu: VESA 100 × 100 mm
Naklonenie monitora:
Otáčanie: 344°.
Naklonenie dopredu/dozadu: 5°/35°
Otáčanie: 90° (v smere a proti smeru hodinových ručičiek)
Nastavenie výšky [mm]: 176,6
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 611 x (369 - 545) x 230
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 611 x 357 x 56
Hmotnosť [kg]: 5,7, + stojan 8,5
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 4995047056638 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8,5 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 545 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Energetická trieda: | D |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 611 |
| Hĺbka [mm]: | 230 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
