EIZO EV2740X-BK 27" čierny
Kód: 148897
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
VŠEOBECNÉČíslo produktu: EV2740X-BK
Farba zariadenia: čierna
Použitie: kancelária
Produktová rada: FlexScan
EAN: 4995047065180
OBRAZOVKA
Uhlopriečka [palce]: 27
Uhlopriečka [cm]: 68,5
Formát: 16:9
Viditeľná plocha obrazu (šírka × výška) [mm]: 597 x 336
Ideálne a odporúčané rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)
Rozstup pixelov [v mm]: 0,155 x 0,155
Hustota pixelov [v ppi]: 163
Podporované rozlíšenia: 3840 x 2160 (4K UHD), 2560 x 1440, 1920 x 1200, 1920 x 1080 (Full HD), 1680 x 1050, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1024 x 768, 800 x 600, 720 x 400, 640 x 480
Technológia panela: IPS
Maximálny horizontálny pozorovací uhol: 178
Max. pozorovací uhol vo vertikálnom smere: 178
Zobraziteľné farby alebo stupne šedej: 16,7 milióna farieb (DisplayPort, 8-bit), 16,7 milióna farieb (HDMI, 8-bit), 16,7 milióna farieb (USB-C, 8-bit)
Paleta farieb/LUT: Viac ako 1,06 miliardy farieb / 14 bitov
Maximálny farebný priestor (zvyčajne): sRGB (100 %)
Max. jas (typický) [cd/m2]: 350
Max. kontrast (zvyčajne): 2000:1
Čas odozvy v odtieňoch šedej (zvyčajne) [ms]: 5
Max. obnovovacia frekvencia [v Hz]: 60
Typ podsvietenia: LED
FUNKCIE A OVLÁDANIE
Dokovacia stanica USB-C: ÁNO
Prepínač KVM: ÁNO
Štandardné režimy farieb/škál šedej: 2x užívateľský režim, sRGB, Paper, Movie, DICOM
Krivka svetelnosti DICOM:
EcoView: ÁNO
Index EcoView: ÁNO
EcoView Optimizer: ÁNO
Overdrive: ÁNO
Odstránenie hybridného chvenia obrazu: YES
Dekodér HDCP: ÁNO
Automatické rozpoznávanie vstupného signálu: ÁNO
Obraz po obraze: ÁNO
Zabudované reproduktory: (4 Watt / 2+2 Watt)
Jazyky OSD: de, en, fr, es, it, se
Nastavenia: Farebný režim, Jas, Kontrast, Teplota farieb/biely bod, Gama, Prekreslenie, Odtieň farieb, Sýtosť farieb, Picture-by-Picture, Rozlíšenie, Škálovanie, Pozícia obrazu, Vstupný rozsah, Jazyk OSD, Vstup signálu, Všetky funkcie EcoView, Hlasitosť
Funkcia Sprievodca tlačidlami: ÁNO
Vstavaný napájací zdroj: ÁNO
PRIPOJENIA
LAN/RJ-45: ÁNO
Vstupné konektory: 2x HDMI (HDCP 1.4/2.3), DisplayPort (HDCP 1.3/2.3), USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3/2.3)
Špecifikácie USB: USB 5Gbps (USB 3)
Konektory USB upstream: 1 x typ C (DisplayPort Alt Mode, max. výkon 94 W), 1 x typ B
Konektory USB downstream: 1 x typ C (nabíjanie batérie 15 W), 3 x typ A
Sieťové rozhranie: RJ-45
Štandardy LAN: IEEE802.3ab (1000BASE-T)
USB-C, DisplayPort, HDMI (RGB, YUV)
Zvukový vstup: USB-C, DisplayPort, HDMI
Zvukový výstup: 2 x 3,5 mm stereo jack konektor (slúchadlá, linkový výstup)
ELEKTRICKÉ ÚDAJE
Horizontálna/vertikálna frekvencia: USB-C: 31-134 kHz / 29-61 Hz; DisplayPort: 31-134 kHz /29-61 Hz; HDMI: 31-135 kHz / 29-61 Hz
Spotreba energie (typická) [vo wattoch]: 16
Maximálny výkon [vo wattoch]: 186 (pri maximálnom jase a súčasnom používaní všetkých vstupov signálu a rozbočovača USB)
Režim úspory energie [vo wattoch]: 0,35
Výkonová trieda: D
Spotreba energie/1000 h [v kWh]: 18
Riadenie napájania: AC 100-240 V, 50/60 Hz
Napájanie cez USB-C: 94
Správa napájania: ÁNO
ROZMERY A HMOTNOSŤ
Rozmery (vrátane stojana) (šírka x výška x hĺbka) [v mm]: 612 x 371-565 x 242-250
Hmotnosť (vrátane stojana) [v kg]: 8,2
Rozmery (bez stojana) (šírka x výška x hĺbka) [v mm]: 612 x 359 x 61
Hmotnosť (bez stojana) [v kg]: 5,5
Otáčanie stojana: 90
Náklon: 5/35
Otáčanie: 90° (v smere hodinových ručičiek)
Nastaviteľná výška [v mm]: 195
Rozstup otvorov VESA: 100 x 100
Súčasťou balenia je: USB/signálny kábel (USB-C na USB-C), manuál na stiahnutie, napájací kábel, stručná príručka
Záruka: 5 rokov alebo 30 000 hodín prevádzky, podľa toho, čo nastane skôr
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 4995047065180 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 8,2 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 565, 371 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Kontrast: | 2000:1 |
| Energetická trieda: | D |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 612 |
| Hĺbka [mm]: | 250, 242 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
