EIZO EV2495 biely 24" EV2495-WT
Kód: 9918811
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model EV2495 je jasným krokom k vyššiemu výkonu. Monitor zapojený do reťazca USB-C a USB-C sa zbaví niektorých káblov a uvoľní miesto na vašom stole.Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 24,1
Rozlíšenie: 1920 x 1200
Rozstup bodov [mm]: 0,270 x 0,270
Obnovovacia frekvencia: 60
Pomer strán: 16:10
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 16,7 milióna farieb (Display Port, 8-bit), 16,7 milióna farieb (HDMI, 8-bit)
Reproduktory: áno
Konektory:
Vstupné konektory: USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4)
Výstupy signálu/pripojenie frontu: USB-C
Špecifikácie USB: USB 3.1 Gen 1
Konektory USB upstream: 1 x typ C (DisplayPort Alt Mode, LAN, napájanie max. 70 W), 1 x typ B
Nadväzujúce konektory USB: 1 x typ C (DisplayPort Alt Mode, napájanie max. 15 W), 3 x typ A (1 x 10,5 W nabíjanie batérie)
Štandardy LAN: RJ-45 (LAN-Verbindung zu USB-C), IEEE802.3ab (1000BASE-T), IEEE802.3u (100BASE-TX), IEEE802.3(10BASE-T)
Video signál: USB-C, DisplayPort, HDMI (YUV, RGB)
Zvukový vstup: USB-C, DisplayPort, HDMI
Zvukový výstup: 3,5 mm stereo jack
Napájanie: Zabudovaný napájací zdroj, AC 100-120 V / 200-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 11 W, max. 156 (pri maximálnom jase a súčasnom používaní všetkých vstupov signálu a rozhrania USB)
Pohotovostný režim [W]: 0,5
TCO: certifikát TCO 8,0
Montáž na stenu: Štandardná VESA 100 × 100 mm
Naklonenie monitora:
Možnosť otáčania: 344°.
Naklonenie dopredu/dozadu: 5°/35°
Otáčanie: 90° (v smere a proti smeru hodinových ručičiek)
Nastaviteľnosť výšky [mm]: 182,2
Farba: čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 531 x (356 - 538) x 230
Rozmery (bez podstavca, ŠxVxH mm): 531 x 344 x 54
Hmotnosť [kg]: 4,9, + stojan 7,6
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 4995047056546 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24,1 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 531 |
| Hĺbka [mm]: | 230 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Energetická trieda: | C |
| Hmotnosť [kg]: | 7,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 538 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Pomer strán: | 16:10 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
