EIZO EV2485 Black 24"
Kód: 176029
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
EV2485 prijíma obrazové, zvukové a USB dáta cez USB-C a napája pripojené zariadenia cez USB. Toto praktické viacúčelové pripojenie uľahčuje rýchle pripojenie notebooku, hot-desking alebo prepínanie medzi kanceláriou a domácou pracovňou.Číslo produktu: EV2485-BK
Farba zariadenia: čierna
Oblasť použitia: kancelária, hry
Produktový rad: FlexScan
Uhlopriečka [palce]: 24,1
Uhlopriečka [cm]: 61,1
Formát: 16:10
Viditeľná plocha obrazu (šírka × výška): 518 x 324
Ideálne a odporúčané rozlíšenie: 1 920 x 1 200
Rozstup horizontálnych bodov [mm]: 0,27 x 0,27
Podporované rozlíšenia: 1 920 x 1 200, 1 680 x 1 050, 1600 x 1200, 1 280 x 1 024, 1 024 x 768, 800 x 600, 720 x 400, 640 x 480
Technológia panela: IPS
Maximálny horizontálny pozorovací uhol: 178°
Max. pozorovací uhol vo vertikálnom smere: 178°
Zobraziteľné farby alebo stupne šedej: 16,7 milióna farieb (USB-C, 8-bit), 16,7 milióna farieb (DisplayPort, 8-bit), 16,7 milióna farieb (HDMI, 8-bit)
Maximálny farebný priestor: sRGB
Max. jas (typický) [cd/m2]: 350
Max. kontrast (typický): 1 000:1
Typický čas odozvy [stupne šedej]: 5 ms
Maximálna obnovovacia frekvencia [v Hz]: 60
Typ podsvietenia: LED
Paleta farieb/LUT tabuľka: 1,06 miliardy farieb/10 bitov
Overdrive: ÁNO
Odstránenie chvenia obrazu pomocou hybridného ovládania: ÁNO
Dekodér HDCP: ÁNO
Štandardné režimy farieb/škál šedej: sRGB, Paper, Movie, DICOM, 2 x ďalšie pamäťové priestory
Krivka svetelnosti DICOM: ÁNO
Jazyk OSD: de, en, fr, es, it, se
Jas, kontrast, gama, všetky funkcie EcoView, sýtosť farieb, teplota farieb/biely bod, farebný režim, farebný odtieň, prekreslenie, hlasitosť, vstup signálu, jazyk OSD, škálovanie
Funkcia Sprievodca tlačidlami: ÁNO
Vstupné konektory: USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4)
Video signál: USB-C, DisplayPort, HDMI (RGB, YUV)
Frekvencia: USB-C: 31-76 kHz/59-61 Hz, DisplayPort: 31-76 kHz/ 59-61 Hz, HDMI: 31-76 kHz/ 49-51 Hz/49-61 Hz
Identifikácia vstupného signálu: ÁNO
Zvukový vstup: USB-C, DisplayPort, HDMI
Zvukový výstup: 3,5 mm stereo jack
Zabudované reproduktory: ÁNO
Rozbočovač USB: Upstream 1 x typ C (DisplayPort Alt Mode, výkon max. 70 W) / Down stream 4 x typ A
Spotreba energie (normálna) [W]: 11
Maximálny výkon [W]: 146
Režim úspory energie [W]: 0,4
Vypnutie [W]: 0,00
Energetická trieda: C
Ročná spotreba [kWh]: 12
Auto-EcoView: ÁNO
EcoView-Index: ÁNO
EcoView-Optimizer: ÁNO
Napájanie: AC 100-120 V / 200-240 V, 50/60 Hz
Správa napájania: ÁNO
Vstavaný napájací zdroj: ÁNO
Rozmery [mm]: 531 x (356 - 538) x 230
Hmotnosť [v kilogramoch]: 7,6
Rozmery bez podstavca [mm]: 531 x 344 x 54
Hmotnosť bez stojana [v kilogramoch]: 4,9
Otáčanie: 344°
Náklon dopredu/dozadu: 5°/35°
Otáčanie: 90° (vpravo a vľavo)
Nastaviteľná výška [mm]: 182,2
Rozmiestnenie otvorov: Štandardné VESA 100 × 100 mm
Záruka a servis: 5 rokov alebo 30 000 hodín štandardnej prevádzky (8 hodín/deň)
Podmienky: )Maximálne 30 000 hodín prevádzky od dátumu nákupu.
) Žiadna záruka na chybné pixely pre plne osvetlené subpixely (obrazové prvky podľa normy ISO 9241-307). Trvanie: šesť mesiacov od dátumu predaja.
Certifikáty: CB, CE, TCO Certified Generation 9, EPA ENERGY STAR ®, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (vrátane ISO 9241-307), TÜV/Blue Low Light Content, TÜV/Flicker Free, EPEAT 2018 (USA), cTÜVus, TÜV/S, EAC, PSE, FCC-B, CAN ICES-3 (B), RCM, VCCI-B, CCC, China RoHS, RoHS, WEEE
Súčasťou dodávky je softvér Screen InStyle
Napájací kábel, prepojovací kábel USB-C na USB-C (5 A), stručná príručka, kryt kábla
Certifikát TCO: Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 9.66 kg |
| EAN: | 4995047062561 |
| Hmotnosť [kg]: | 7,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 538, 356 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 531 |
| Hĺbka [mm]: | 230 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD+ (1920 x 1200) |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24,1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Pomer strán: | 16:10 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Energetická trieda: | C |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
