EIZO EV2480 čierny 24" EV2480-BK
Kód: 9910939
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické údaje23,8-palcový Full HD panel s pomerom strán 16:9 a technológiou IPS LCD pre vynikajúcu kvalitu obrazu
Optimálna konektivita s rozhraním USB-C s prenosom signálu DisplayPort a výkonom až 70 W
Rámček široký len 1 mm na troch okrajoch - pre mimoriadne kompaktný a mimoriadne atraktívny vzhľad
Obraz bez blikania vďaka hybridnej regulácii jasu
Funkcie Auto-EcoView a EcoView-Optimizer pre maximálnu úsporu energie a ideálnu ergonómiu
Účinné potlačenie oslnenia a flexibilné umiestnenie
Rozbočovač USB 3.1 s jedným konektorom USB-C pre upstream a štyrmi konektormi USB-A pre downstream
Vstupy signálu: USB-C (režim DisplayPort Alt), DisplayPort, HDMI
Vyrobené s ohľadom na životné prostredie a sociálnu zodpovednosť
Záruka a servis: 5 rokov alebo 30 000 hodín štandardnej prevádzky (8 hodín/deň)
Záruka bez chybného pixelu pre plne osvetlené subpixely (obrazové prvky podľa normy ISO 9241-307). Trvanie: šesť mesiacov od dátumu predaja.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 4995047057758 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,9 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 473 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 538 |
| Hĺbka [mm]: | 233 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
