EIZO EV2360 biely 22,5" EV2360-WT
Kód: 9905691
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pri uhlopriečke 22,5" vo formáte 16:10 ponúka EV2360 mimoriadne ostré rozlíšenie 1920 × 1200 pixelov. Skutočne všestranný monitor na kancelárske použitie.Overdrive
Rozšírenie rozsahu signálu (HDMI)
Dekodér HDCP
Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 22,5
Rozlíšenie: 1920 x 1200
Rozstup bodov [mm]: 0,254 x 0,248
Pomer strán: 16:10
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 16,7 milióna farieb
Reproduktory: Zabudované reproduktory
DisplayPort, HDMI, Dsub
USB 3.1 Gen 1
Vstupné konektory USB: 1 x typ B
Konektory USB downstream: 2 x typ A
Zvukový vstup: 3,5 mm stereo jack, DisplayPort, HDMI
Zvukový výstup: 3,5 mm stereo jack
Napájanie: AC 100-120 V / 200-240 V, 50/60 Hz
Napájací vstup: 11
Pohotovostný režim [W]: 0,5
TCO: certifikát TCO 8,0
Upevnenie na stenu: Štandard VESA 100 × 100 mm
Naklonenie monitora:
Otáčanie (vpravo/vľavo): 172°
Náklon: dopredu/dozadu: 5° / 35°
Otáčanie: 90° (v smere a proti smeru hodinových ručičiek)
Nastavenie výšky [mm]: 140
Farba: biela
Rozmery (ŠxVxH mm): 499 x 334-474 x 233
Rozmery (bez podstavca, ŠxVxH mm): 499 x 321 x 54
Hmotnosť [kg]: 3,4 / 5,5
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 4995047055204 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 22,5 |
| Počet DVI: | 1 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| DVA: | Áno |
| Pomer strán: | 16:10 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,6 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 440 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD+ (1920 x 1200) |
| Energetická trieda: | C |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 197 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
