EIZO CS2740 ColorEdge 27" čierny
Kód: 9941768
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor EIZO CG2730 je súčasťou širšieho radu profesionálnych foto a video monitorov série ColorEdge, ktoré sú vybavené integrovanou kalibračnou sondou na AUTOMATICKÚ kontrolu a korekciu nastavených parametrov obrazu monitora. Ide o tzv. širokouhlý monitor, ktorý dokáže pokryť až 99 % farebného štandardu AdobeRGB (1998) a dokonca zaručuje úplné 100 % pokrytie štandardu IEC61966-2.1 sRGB alebo priestoru ISO couted CMYK.
Široký farebný rozsah monitora ďalej podporuje 10-bitový LCD panel schopný rozlíšiť až 1 miliardu farieb!
Novinkou a nespornou výhodou oproti fotografickým monitorom iných výrobcov je kalibračný softvér ColorNavigator 7 s revolučnou technológiou AUTOMATICKÉHO (= bez kalibračnej sondy) generovania ICC profilu monitora, ktorý dnes potrebujú prakticky všetky fotoeditory na správnu reprodukciu farieb fotografií.
>
Monitor je teda možné používať ihneď po vybalení z krabice, pripojený k PC pomocou príslušných káblov a s nainštalovaným ColorNavigator 7, napr. s editormi Adobe PS/LR alebo ZONER PFX a ďalšími, bez toho, aby bolo potrebné (ako doteraz) najprv vykonať jeho KALIBRÁCIU pomocou kalibračnej sondy, ktorá bola potrebná na generovanie ICC-profilu pre fotoeditory!
>
Obrazovka:
Technológia/podsvietenie: IPS/LED
Povrch: polomatná vrstva s nulovým leskom a povrchom tvrdeným 3H
Uhlopriečka: 27" (68,5 cm)
Rozlíšenie: 2 560 x 1 440
Veľkosť bodu: 0,233 mm
Pomer strán: 16:9
Čas odozvy: 13,0 ms (G-G)
Kontrast (statický): 1 500:1
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Jas: 350 cd/m2 (min. 10 cd/m2 pri použití ColorNavigator alebo 40 cd/m2 pri použití OSD)
Odporúčaný jas pre kanceláriu s denným svetlom (D65): 120 cd/m2
Farebný rozsah: 100 % pokrytie sRGB IEC61966-2.1 a ISO s povrchovou úpravou/US Web s povrchovou úpravou a 99 % pokrytie AdobeRGB (1998), 98 % pokrytie DCI
Počet farieb: 1 miliarda (DP 1.1a -10-bit alebo HDMI 1.3b), 16,7 milióna (vstup DVI-D)
Korekcia gama: 16-bitová LUT
Prednastavené režimy (6):
Vlastné, sRGB, AdobeRGB, kalibrácia: CAL1, CAL2 a CAL3
Špeciálne funkcie a zvláštne vlastnosti:
ICS = integrovaný kalibračný senzor = AUTOMATICKÁ REKALIBRÁCIA monitora bez zásahu používateľa.
DUE - digitálny vyrovnávač rovnomernosti (homogenita nezávislá od jasu a bieleho bodu)
Kompenzácia teplotného posunu
Vstup HDMI s automatickou konverziou I/P pre prelínacie videosignály
Vstup HDMI ver. 1.3b s podporou 10-bitového/12-bitového videosignálu
I/P-konverzia - automatická konverzia prelínacieho signálu na neprelínací (vstup HDMI)
Licencia pre profesionálny kalibračný softvér ColorNavigator 6.x a ColorNavigator NX
Konektory:
1x DisplayPort 1.2a - 8-bitový/10-bitový s podporou kódovaného videosignálu HDCP
1x DVI-D s podporou kódovaného videosignálu HDCP
1x HDMI 1.3b - 8-bit/10-bit/12-bit s podporou HDCP kódovaného videosignálu a podporou RGB/YCbCr signálu
2x riadiaci port USB + rozbočovač 2x USB 3.0 + 1x USB 3.0 (nabíjačka = nabíjací port)
Spotreba:
Maximálne: 95 W (v prípade nabíjania externých zariadení USB)
Typická: 33 W
Pohotovostný režim: <0,6 W
35° náklon, 344° otočenie
Otáčanie o 90° (pivot)
Nastaviteľná výška 155 mm
Podporuje štandard VESA 100x100 mm na montáž na stenu alebo ergonomické držiaky
Ďalšie funkcie:
Slot pre bezpečnostný zámok (Kensington).
Zhoda s normami: TCO Displej 6.0, TUV/Ergonomics (vrátane ISO9241-307), TUV/GS, CE, CB, FCC-B, RoHS, WEEE.
Dizajn, rozmery, hmotnosť:
Farba šasi: čierna
Rozmery s podstavcom: 638 x 404 - 559 x 245 mm (Š x V x H)
Rozmery bez stojana: 638 x 378 x 64 mm (š x v x h)
Hmotnosť bez podstavca: 6,1 kg
Hmotnosť vrátane stojana (bez obrazovky): 8,9 kg
Odporúčaná teplota okolia počas prevádzky: 0 °C - 35 °C
Štandardné príslušenstvo:
Fotografické tienidlo.
Káble: napájací kábel, video káble: 1x DVI-D/DVI-D, 1x MiniDP/DP, 1x USB,
CD: EIZO Utility Disk (PDF-návod na použitie, ScreenManager Pro (USB).
Záruka:
Záruka:
5 rokov alebo 30 000 hodín na elektroniku a 5 rokov na LCD panel a jeho systém LED podsvietenia pri štandardnej kancelárskej prevádzke.
Štandardná kancelárska prevádzka je definovaná ako maximálne 8 hodín prevádzky denne, 365 dní v roku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 13.2 kg |
| EAN: | 4995047055624 |
| Šírka [mm]: | 638 |
| Hĺbka [mm]: | 265 |
| Čas odozvy [ms]: | 10 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| DVA: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 10,3 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 556 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet DVI: | 1 |
| Energetická trieda: | G |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
