EIZO CS2400S čierny 24"
Kód: 125362
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Široký farebný priestorVynikajúca kvalita obrazu
Hladké prechody a gradienty vďaka 16-bitovej tabuľke LUT a 10-bitovému režimu
Najmodernejšie rozhranie USB-C
Typ obrazovky: IPS (široký gamut)
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 24,1 / 61,1
Rozlíšenie: 1920 x 1200
Rozstup bodov [mm]: 0,27 x 0,27
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 410
Kontrast: 1350:1
Čas odozvy [ms]: 19 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 1,07 miliardy farieb
Konektory: 1:
Vstupné konektory: HDMI (Deep Color, HDCP 2.3), USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 2.3), DisplayPort (HDCP 2.3)
Špecifikácie USB: USB 5 Gb/s (USB 3)
Konektory USB pre upstream: 1 x typ C (DisplayPort Alt Mode, výkon max. 70 W), 1 x typ B
Konektory USB pre nadväzujúce rozhranie: 4 x typ A ( 2 x 5 Gb/s (USB 3), 2 x USB 2)
DisplayPort, HDMI (RGB, YUV)
Napájanie: vstavaný napájací zdroj, AC 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 18, max. 149
Certifikáty: CE, UKCA, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (vrátane ISO 9241-307), RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC
Montáž na stenu: VESA 100 × 100 mm
Naklonenie monitora:
Otáčanie (vpravo/vľavo): 344°
Naklonenie dopredu/dozadu: 5°/35°
Výškové/priečne natočenie (otočenie): 90°
Nastavenie výšky [mm]: 155
Farba: čierna
Rozmery ( mm): 554 x 396-551 x 245
Hmotnosť [kg]: 8,2
Záruka: 60 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 4995047066194 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD+ (1920 x 1200) |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 554 |
| Hĺbka [mm]: | 245 |
| Čas odozvy [ms]: | 19 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 8,2 |
| Výška [mm]: | 396 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 61 |
| Energetická trieda: | E |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
