EIZO CG2700X ColorEdge 27" čierny
Kód: 148757
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozlíšenie 4K UHD, maximálny jas 500 cd/m2, podpora HDR, USB-C s viac ako 90W PD a pripojenie LAN robia z monitora CG2700X ideálny monitor pre najnáročnejších tvorcov.Presný, brilantný, vysoko kontrastný a ostrý obraz - ten len tak z neba nespadne. Pre naše monitory neustále vyvíjame nové technológie, používame len tie najlepšie materiály a pri každom monitore sa spoliehame na starostlivé továrenské nastavenia. Preto sa môžete vždy spoľahnúť na špičkovú kvalitu reprodukcie obrazu.
Typ obrazovky: IPS (široký gamut)
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,155
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 120
Kontrast: 1450:1
Čas odozvy [ms]: 13
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 1,07 miliardy farieb
Konektory: 1:
Vstupné konektory: USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3/2.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (Deep Color, HDCP 1.4/2.3)
Špecifikácie USB: USB 3.1 Gen 1
Nadväzujúce konektory USB: 4 x typ A (2 x USB 3.1 Gen 1, 2 x USB 2.0)
RJ-45 (pripojenie LAN)
Štandardy LAN: IEEE802.3ab (1000BASE-T)
Napájanie: AC 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie [W]: 34
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: VESA 100 × 100 mm
Naklonenie monitora:
Otáčanie: 344°.
Naklonenie dopredu/dozadu: 5°/35°
Otáčanie: 90° (v smere hodinových ručičiek)
Nastaviteľnosť výšky [mm]: 155
Farba: čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 638 x 416-571 x 245
Hmotnosť [kg]: 9,8
Obsah balenia: Napájací kábel, prepojovací kábel USB-C na USB-C (5 A), prepojovací kábel HDMI na HDMI, USB-/signálny kábel (USB-A na USB-B), stručná príručka, kalibračný certifikát, štít
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 14.2 kg |
| EAN: | 4995047063643 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Kontrast: | 1450:1 |
| Energetická trieda: | G |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Šírka [mm]: | 638 |
| Hĺbka [mm]: | 245 |
| Čas odozvy [ms]: | 13 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 9,8 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Výška [mm]: | 571, 416 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
